• Reklama

Dysputa ale jak?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Dysputa ale jak?

Postprzez jjpikoov » 5 sie 2014, o 17:48

Witam, zakupiłem stara w450 dawno temu (4 miesiące) na Aliexpress. Miał problem z ekranem wiec go odesłałem. Chińczyk mi przedłużał cały czas delivery time. Gdy paczka do niego doszła on się nie kwapił z wysyłka w końcu napisał ze już tego czasu nie może przedłużać, system Aliexpress na to już nie pozwala. Na pełną refundacje się nie zgodził. Zostało mi trzy dni do otworzenia sporu. Mam problem z jego otworzeniem. Jaki mam w końcu podać powód skoro dostępne opcje to dostałem lub nie dostałem paczki, a tam dalej reszta innych od mojego przypadku opcji. Jak to zagrać żeby mi zwrócił pieniądze? Proszę o pomoc. Dzięki.
jjpikoov

Telefon:: sprzedalem X10i
ROM: CM 10

Reklama

Re: Dysputa ale jak?

Postprzez basa » 5 sie 2014, o 17:57

Normalnie otworz spor i daj opcje ze dostales paczke , a nastepnie ze sprzet nie dziala poprawnie chyba opcja nr2 , w nastepnym menu zaznacz ze chcesz full refund , w kolenym oknie wybierasz opcje YES - ze odsylasz sprzet spowrotem. W opisie podaj numer trackingowy twojego listu ktorym odeslales telefon i przedstaw cala sytuacje by pracownik ali widzial co jest grane.
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI