• Reklama

Dyskusja o promocjach telefonów

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez skazi » 17 lut 2017, o 18:28

qqryq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Cenę podajemy z kosztami przesyłki, a koszt przesyłki to 19.99$.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Reklama

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez su2000 » 17 lut 2017, o 20:51

Do tego w tej cenie tylko złoty kolor.
su2000
AKTYWNY
 
Posty: 328
Dołączył(a): 6 gru 2010, o 10:07
Lokalizacja: zzz
Pochwały: 19

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez hermik » 18 lut 2017, o 00:13

hermik
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 wrz 2016, o 15:52
Telefon:: Mi 5

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez radman. » 18 lut 2017, o 01:22

hermik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Plus "Europe Expedited (7-12days,Customs Tax Included) $19.99".
Rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.
Avatar użytkownika
radman.
 
Posty: 179
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 18:18
Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy S9+

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez AnimalPL » 18 lut 2017, o 17:52

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie widze tu zadnej promocji...normalna cena.
AnimalPL
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 09:11
Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Rafal1435 » 19 lut 2017, o 00:03

AnimalPL napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie widze tu zadnej promocji...normalna cena.

99procent wpisów admina w temacie promocji to żadne promocje, nie warto już nawet wchodzić w ten temat...
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Rangiz » 19 lut 2017, o 00:09

Wstawia bo musi, jakby nic z tego nie miał a azjatyckie sklepy nie wymagały to by przecież tego nie robił.

Autor postu otrzymał pochwałę
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez blue_voyager » 19 lut 2017, o 08:25

Było to wyjaśniane tyle razy, że kolejny raz o tym pisać nie będziemy, jak kogoś interesuje to niech sobie poszuka w tym wątku.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez pierwszy » 19 lut 2017, o 14:53

pierwszy napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


hej! udało się komuś kupić ten tel? mi sprzedawca odpisał, że są problemy z jakością i odsyłają do producenta i trzeba czekać 30 dni na dostawę lub wysyłka z chin... oczywiście łże jak pies, bo w ofercie obok sprzedaje te same telefony tylko już w wyższej cenie https://www.aliexpress.com/store/produc ... 0.0.IEBPdA

jest jakiś sposób żeby zrobić refund i mieć możliwość wystawienia oceny oczywiście 1 gwiazdki z odp. komentarzem?


Pivko napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

ok, już wiem o co chodzi - chińczyk strzelił focha po prostu. Jakiś czas temu kupiłem u niego telefon, który okazał się mieć uszkodzony dotyk (zgłosiłem to w dniu dotarcia przesyłki do mnie, czyli natychmiast) z resztą tel po rozpakowaniu miał zdjętą folie z ekranu więc chyba ktoś już wcześniej go reklamował/odsyłał. Zrobiłem to samo i dispute o zwrot pieniędzy, który wyraźnie był nie w smak sprzedawcy, tzn. na początku przyznał mi racje i kazał odesłać fon do de, ale po odebraniu przesyłki... zmienił zdanie. W skrócie dopiąłem swego ale przepychanki (eskalacja i wkroczenie aliexpres do sprawy) trwały ponad 3 tygodnie... i victory store obraziło się na mnie :-D także uważajcie, bo dopóki wszystko jest ok to wasz najlepszy majfrend, a jak zaczną sie kłopoty to zachowuje się jak 10-latek...
pierwszy
 
Posty: 192
Dołączył(a): 17 lip 2013, o 12:12
Lokalizacja: malopolska
Pochwały: 4
Telefon:: aquos s2
ROM: 1_35F

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez alban7314 » 20 lut 2017, o 12:50

pierwszy napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


hej! udało się komuś kupić ten tel? mi sprzedawca odpisał, że są problemy z jakością i odsyłają do producenta i trzeba czekać 30 dni na dostawę lub wysyłka z chin... oczywiście łże jak pies, bo w ofercie obok sprzedaje te same telefony tylko już w wyższej cenie https://www.aliexpress.com/store/produc ... 0.0.IEBPdA

jest jakiś sposób żeby zrobić refund i mieć możliwość wystawienia oceny oczywiście 1 gwiazdki z odp. komentarzem?


Pivko napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

ok, już wiem o co chodzi - chińczyk strzelił focha po prostu. Jakiś czas temu kupiłem u niego telefon, który okazał się mieć uszkodzony dotyk (zgłosiłem to w dniu dotarcia przesyłki do mnie, czyli natychmiast) z resztą tel po rozpakowaniu miał zdjętą folie z ekranu więc chyba ktoś już wcześniej go reklamował/odsyłał. Zrobiłem to samo i dispute o zwrot pieniędzy, który wyraźnie był nie w smak sprzedawcy, tzn. na początku przyznał mi racje i kazał odesłać fon do de, ale po odebraniu przesyłki... zmienił zdanie. W skrócie dopiąłem swego ale przepychanki (eskalacja i wkroczenie aliexpres do sprawy) trwały ponad 3 tygodnie... i victory store obraziło się na mnie :-D także uważajcie, bo dopóki wszystko jest ok to wasz najlepszy majfrend, a jak zaczną sie kłopoty to zachowuje się jak 10-latek...

ja zamówiłem oukitel c3 i tak samo mi napisali że odsyłają do producenta bo wyświetlacze są wadliwe :-) coś tu lekko ściemniają z tymi telefonami
alban7314
AKTYWNY
 
Posty: 420
Dołączył(a): 13 sie 2014, o 22:41
Pochwały: 4
Telefon:: mi5->mi6
ROM: miui
Góra

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez potiomkin » 20 lut 2017, o 22:07

alezciebie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chińczyk chyba płacze, że sprzedaje :D
Avatar użytkownika
potiomkin
 
Posty: 79
Dołączył(a): 20 sty 2017, o 17:33
Pochwały: 2
Telefon:: x822

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez omi » 20 lut 2017, o 22:11

Sklep nie ma cashbacku :mrgreen:
Istnieje ten sklep ?
Może warto kopać się z softem.

Jeśli to standard DX to VAT pewny. Pamiętam ostatnie zamówienie, co prawda było to dość dawno, ale każdy duperel wyszczególnili na liście przewozowym.
Uczciwi byli do bólu. Dobrze, że drobiazgi szły ;-)
Ostatnio edytowano 20 lut 2017, o 22:21 przez omi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości