• Reklama

Dyskusja o promocjach telefonów

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Flyagaric » 28 lis 2016, o 13:57

tomikitwo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wiecznie ktoś pyta o fona z ekranem do gogli VR - lepszej oferty raczej długo nie będzie.
Gdyby nie to, że właśnie doszła moja Max, to brałbym to od razu.
Robi wrażenie - szkoda, że ze slotu SD zrezygnowali, no i bateria mogłaby być większa do tej rozdziałki, ale i tak telefon booomba!
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez tomikitwo » 28 lis 2016, o 14:12

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wiecznie ktoś pyta o fona z ekranem do gogli VR - lepszej oferty raczej długo nie będzie.
Gdyby nie to, że właśnie doszła moja Max, to brałbym to od razu.
Robi wrażenie - szkoda, że ze slotu SD zrezygnowali, no i bateria mogłaby być większa do tej rozdziałki, ale i tak telefon booomba!

Niby ekran 2k, ale tam jest problem z aplikacjami VR. Może już to zostało poprawione w najnowszych softach V3.86 i V3.88, ale jak ja z niej korzystałem (soft V3.83) to ogarnąć VR się nie dało -> nubia-z7-nx506j-problem-z-google-cardboard-t26321.html
Powiem tak: z7 nx506j na papierze jest lepsza od z7 max, ale płynność działania wyższą ma z7 max ze względu na ekran FHD, Snap801 przy ekranie 2k nieco musi się już napocić (użytkownicy LG G3 wiedzą to doskonale : ))) i np. takie GTA SA na z7 nx506j już laguje.
Ostatnio edytowano 28 lis 2016, o 14:32 przez tomikitwo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
tomikitwo
AKTYWNY
 
Posty: 223
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 16:38
Pochwały: 29
Telefon:: 3310

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Flyagaric » 28 lis 2016, o 14:27

To jest cenne info. Dzięki, bo już się zastanawiałem, czy też go sobie nie dobrać.
Trochę szkoda, że nie pokusili się o dodanie OIS do Maxa, ale w końcu to Z7 miał być flagowcem.
Ostatnio edytowano 28 lis 2016, o 14:57 przez Flyagaric, łącznie edytowano 1 raz
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez tomikitwo » 28 lis 2016, o 14:40

Spoko, model ogólnie jest bardzo fajny i poza wymagającymi grami działa bardzo przyjemnie. Za 130$ to mega deal, bo w tej cenie nic nie zrobi tak przyzwoitych zdjęć, nic nie będzie miało tak dobrego ekranu (wg. mnie lepszy od ekranu LG G4) i nic tak nie zagra na słuchawkach (może ew. Vienna, ale to inna klasa sprzętu) :P
Avatar użytkownika
tomikitwo
AKTYWNY
 
Posty: 223
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 16:38
Pochwały: 29
Telefon:: 3310

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez omi » 28 lis 2016, o 19:30

Minął szał pał z Zukiem Z2 Pro. Sprawa była do przewidzenia, choć piękny gift z FT jest zaskoczeniem.
Geekbyuing co też kiedyś mnie urobił promo z pomyłką to chciał po cichu wysłać zwykłego Zuka 2 i gdyby nie szybka interwencja na czacie to byłby tylko płacz (po mojej stronie oczywiście).
Nawiasem po części cieszę się, że nie otrzymałem tego PRO. To fon nie dla mnie, a na odsprzedaż to myślę, że max po kosztach. Brak super amoleda, czy nawet band 20 można przeżyć.
Za to jak patrzyłem po testach to mimo topowych podzespołów responsywność ma średnią, aparat też średni, a soft uciążliwy.
Inna sprawa, że część testów opierała się na fake romach z multilang.
Na plus gps przynajmniej na czystym romie z trzema chińskimi i łamanym chińskim angielskim.
Nadal też nie mam pewności czy ma on jakieś szkło, a nie plastik na wyświetlaczu.
Gorilla Glass nie jest antidotum na wszystko. To chwyt marketingowy i inne szkła mogą być równie dobre. Byłe to szkło było.
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez tpawel » 28 lis 2016, o 19:44

Yyy ale pro ma amoleda i b20:)

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Autor postu otrzymał pochwałę
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez zimon » 28 lis 2016, o 20:36

http://migsm.pl/produkt/smartfon-xiaomi ... -pro-32gb/

miał ktoś styczność z tym sklepem? 3s z 2letnią gwarancją w PL całkiem ciekawie wychodzi (695zł)
zimon
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2 sie 2015, o 16:04
Telefon:: nubia m2 / le max 2

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez cebularz » 28 lis 2016, o 22:25

zimon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Nawet nie daj sie zlapac , to sklep krzak o nieistniejacym adresie
Avatar użytkownika
cebularz
 
Posty: 102
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 14:42
Pochwały: 10
Telefon:: Chiński
ROM: z Chin

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez tpawel » 28 lis 2016, o 22:32

zimon napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kup na IBG, 2lata gwarancji micenter we wrocku

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez omi » 28 lis 2016, o 22:39

No przyznaję. Przy ostatnich gównianych promocjach to przy kuponach ibuygo miało całkiem znośną ofertę.
Drożej, ale przynajmniej gwarancją. Przy mi5 lub czymś droższym to dość istotne.
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez leoxxx » 29 lis 2016, o 13:08

maz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Ale jakich bonusach? Cena sztywno 139$
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
Avatar użytkownika
leoxxx
AKTYWNY
 
Posty: 715
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz, POLAND
Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez blue_voyager » 29 lis 2016, o 13:15

Dlatego wpis usnąłem. Jest podana informacja w pierwszym poście - trzeba podać wszystkie dane do uzyskania wskazanej ceny.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron