• Reklama

Dysk Zewnetrzny 2TB(1) USB 3.0

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Dysk Zewnetrzny 2TB(1) USB 3.0

Postprzez ddr » 29 sie 2014, o 17:51

Tylko że niezbyt szybka ta technologia.
Skydrive nie polecam bo dwukrotnie straciłem u nich dane.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Reklama

Postprzez TwojPsycholog » 30 sie 2014, o 01:52

Matius napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kolega założył specjalnie konto żeby to napisać :lol:

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Pośrednicze w zamawianiu telefonów z Chin ! Najniższe prowizje ! http://telchina.pl/kupno-telefonu-na-twoj-adres-t10812.html
TwojPsycholog

Pochwały: 9
Telefon:: Zenfone 5 2/16

Postprzez ddr » 30 sie 2014, o 04:03

Pewnie pracownik netii. Każdy reklamuje jak może :p.
Z chmur to dropbox wydaje się ciekawy, dzięki reflinkom można sobie nawet ładnie zwiększyć powierzchnię. Nic też nie stoi na przeszkodzie by założyć kilka kont. Google drive chwilę używałem, ale jakoś nie przypadło mi do gustu.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez hellhammer » 9 wrz 2014, o 10:55

Matius napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a g... mnie to obchodzi, co ma to wspolnego z dyskiem i zakupem? Powinienes bana dostac za kryptorekalme!!! Jakbym chcial sobie w chmurze cos trzymac to bym trzymal, az taki zacofany nie jestem ze nei wiem oo ich istnieniu, a jakbym mial wybierac to wybralbym one drivea a nie jakas g.... w netii.
Chmura to dziadostwo nadaje sie do trzymania kontkatow i ustawien smatrfona a nie jako magazyn danych.
i zycze powodzenia uopchania 1-2TB na chmuer szybko i bezpiecznie :D a potem pobranie z chmury :D w kazdych warunkach.. A dysk mam 2,5 cala 1TB i sprawuje sie super, jest maly poreczny i kazdy w kapie ma usb. i nie musze miec neta i to mega szybkiego zeby cos skopiowac, i nie czakm cala wiecznosc.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić