• Reklama

Dylemat , help

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Dylemat , help

Postprzez tdulny » czwartek, 24 listopada 2016, 19:29

Cena (bez VAT):160
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5,5 FHD
Ilość RAM/ROM/Procesor: minimum 2GB ale chcialbym 3GB /min 16/ minimum 8x1,3GHz
Dual/Single sim: Dual
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): PL lub reszta UE, WAZNE BO NIE CHCE RYZYKOWAC VATem. Chiny odpadaja.
Wymagania (parametry, funkcje): mile widziane 2,5D, czytnik linii , bateria min 3000mha, małe ramki, aparat min 13mpx i zeby robił normalne zdj bez jaj (widzialem modele co mialy 13 a robily jak 5mpx), mile widziane jakies bajerki
Opis:
Mam dylemat miedzy telefoanami:
- Meizu M3 Note w tej cenie dostepny jest 2/16 i boje się ze za chwilę to 2GB ram bd za mało. Wyglad super i wykonanie.
-Xiaomi Redmi Note 4. tez dostepna wersja 2/16 w tej cenie i EU. MIUI podobno ciezki system wiec chyba tel zacznie sie mulic ?
- Ulefone Power martwie sie o jego wykonanie, czy cos nie zacznie sie psuć , czy to dobra jakosciowo firma? i ten procesor słaby..
- ZTE Axon. Nizej daje link ( wrazie czego prosze skasowac jak nie wolno) Wszsytko okej, wyglad nawet nawet tylko ten kolor.. złoty jest meski ? i on nie wpada w róż ?
Który byście polecili ?

https://www.aliexpress.com/item/ZTE-Axo ... 10f530ca0a

Kilka modeli z których się rozmyslilem:
-Umi Max czytalem opinie ze ekrany, dotyk padaja a ja nie chce liczyc na cud ze mnie to nie spotka
- Xiaomi Redmi 3 Note Pro nie podoba mi sie z wygladu
- Elephone 3S fajny ale bateria za mała
- Dogee F5 nie podoba mi sie wyglad
- Elephone P9000 za drogi 170$
- Oukitel K6000pro te ramki odstraszaja i brak podsw klawiszy
tdulny

Reklama

Re: Dylemat , help

Postprzez moth » czwartek, 24 listopada 2016, 19:32

może cool1?
moth
AKTYWNY

Pochwały: 10
Ostrzeżenia: 1

Re: Dylemat , help

Postprzez Rafal1435 » czwartek, 24 listopada 2016, 21:14

moth napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Gdzie go można dostać za 650zl w PL? Chętnie bym go zobaczył/przetestowal za taką cenę.
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 1

Powrót do Jaki telefon kupić ?