• Reklama

Dyktafon/recorder

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Dyktafon/recorder

Postprzez TrololoManPL » 14 mar 2015, o 23:50

Poleci ktoś jakiś dobry dyktafon z wejściem na zewnętrzny mikrofon? Macie coś sprawdzonego? Chodzi mi o to, że mój aparat (BENQ LR100) ma bardzo zaszumiony dźwięk i przydałoby się nagrać go zewnętrznym urządzeniem. Nie jest to wada tylko mojego egzemplarza, w sieci też o tym piszą. Opcja zewnętrznego mikrofonu też się przyda ;)
TrololoManPL

Telefon:: Goclever QUANTUM 4
ROM: Stock

Reklama

Re: Dyktafon/recorder

Postprzez TiTuS » 16 mar 2015, o 01:53

Zaraz, chwila - chcesz dyktafon aby nagrywać dźwięk do filmów bo ten z compakta jest do d.... ?
A nie lepiej/prościej/taniej/optymalnie będzie zmienić aparat na coś porządniejszego pozbawionego tej wady?

Wybacz ale synchronizacja dźwięku z obrazem cie dobije (wiem co mówię, w pro sprzęcie jest z tym troche zabawy a co dopiero przy takich rozwiązaniach o jakich wspominasz).
TiTuS

Pochwały: 8
Telefon:: JiaYu G3C

Postprzez TrololoManPL » 18 mar 2015, o 12:53

Wymiana odpada, za duży koszt. Muszę czymś innym nagrać dźwięk. Może to dziwne złącze "USB" w aparacie ma w sobie wejście na mikrofon? Wie ktoś?
TrololoManPL

Telefon:: Goclever QUANTUM 4
ROM: Stock

Postprzez Jakis7 » 1 gru 2015, o 00:13

Ja kupiłem bardzo fajny dyktafon w Spy-center. Nagrywa w bardzo dobrej jakosci i posiada kilka ciekawych funkcji, np. tryb ukrytego nagrywania
Jakis7

Telefon:: Samsung

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić