• Reklama

DualSIM z Polski za 600-650zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez Horrigan » 18 maja 2016, o 20:18

Cena (bez VAT): 600-650zl, w ostateczności do 700.
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-5.5 cala, co najmniej HD, ale bez full HD się obędzie
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2GB RAM, ROM 8GB+slot na karty pamięci, albo 16GB bez slotu
Dual/Single sim: dual obowiązkowo
Preferowane marki: brak
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska
Wymagania (parametry, funkcje): Nic nadzwyczajnego, zwykły telefon, który ma się nie zacinać i spełniać powyższe warunki. Byleby obsługiwał dwie karty (jedna z internetem, jedna do połączeń i SMS) i miał te 16GB pamięci.
Opis: Co tu więcej pisać, znajomy chce kupić telefon, a boi się brać go z Chin, więc chce zamówić z Polski.

Zasugerował dwie opcje
http://www.redcoon.pl/B602483-Honor-4X- ... efId=ceneo
https://okeygsm.pl/product-pol-444-Meiz ... szary.html

Ale może znajdzie się coś lepszego :)
Horrigan

Telefon:: Coolpad 7320

Reklama

Re: DualSIM z Polski za 600-650zł

Postprzez tom.k » 18 maja 2016, o 20:35

A patrzył tutaj?: http://xiaomi.com.pl/kategoria-produktu/telefony-2/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tom.k

Pochwały: 4
Telefon:: iphone 6s+
ROM: najnowszy

Postprzez Flyagaric » 18 maja 2016, o 22:38

Ten sprzedawca nie ma najlepszej opinii, i bynajmniej nie jest to oficjalny przedstawiciel Xiaomi w PL.

@Horrigan
Poluj na naszej forumowej giełdzie na Xiaomi Mi 4 LTE - dokładnie tak jak napisałem. Do twoich wymagań idealny, w dodatku świetnie działa i znakomicie wygląda. Ma to wykonanie premium, które sprawia, że na telefon miło spojrzeć i przyjemnie wziąć do ręki.
Pojawiły się ostatnio na chińskich sajtach w rewelacyjnych cenach, więc jakoś teraz powinny się zacząć pojawiać na alledrogo i naszym forum w dobrych cenach. Powinieneś się zmieścić w budżecie.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez tom.k » 18 maja 2016, o 22:45

Ale jest krajową firmą, a wtedy w razie problemów można sobie z nim poradzić dosyć łatwo. No i mowa była o kwocie netto.

tom.k

Postprzez Flyagaric » 18 maja 2016, o 23:07

tom.k napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No właśnie nie! Dlatego wspominam - zrób sobie prosty research i wtedy wróć ich bronić. Zakup w dobrym chińskim sklepie (banggood, spemall, itp), to byłoby o wiele mniej problemów.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez tom.k » 18 maja 2016, o 23:28

Nie chce nikogo bronić, po prostu skoro da się z komisem załatwić po roku zwrot kasy za telefon czy oddać używany samochód po kilku tygodniach to nie widzę problemu. Dwa pisma od radcy prawnego i egzekucja należności. Sam bym sobie coś kupił do zabawy zamiast srajfona i ciężko generalnie podjąć decyzję.
Ale dzięki, z ciekawości poszukam opinii, bo jak na dzień dobry trzeba się kopać z koniem to szkoda czasu.

tom.k

Postprzez Flyagaric » 18 maja 2016, o 23:43

Kiedy to właśnie lepsze cwaniaki podobno są. Po co komu potencjalne nerwy ...

W tym budżecie opcje wyglądają bardzo ciekawie w tej chwili. Jak się chce kupić w Polsce, to już trochę gorzej. Po ajfonie, to cokolwiek poniżej Mi4 LTE, lub może Mi4c (tu jest bardziej plastikowo) może tylko zrobić złe wrażenie.
Flyagaric
VIP

Postprzez swiezak82 » 18 maja 2016, o 23:47

@Flyagaric
Xiaomi mi4 to single SIM
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Postprzez Flyagaric » 18 maja 2016, o 23:50

swiezak82 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A faktycznie, Horrigan to wyraźnie zaznaczył, ale i ten ostatni koment, to bardziej do tom.k - on wspomniał srajfony.

Edit - sorry zamotałem się. Horrigan faktycznie nie ma co na niego patrzeć.
To co nam zostaje: Redmi 3, Meizu M2, ZTE Blade V6, Zopo Speed 7c i chyba jednak wciąż Mlais MX.
Z 5.5 cali, to nówkę na olx/allegro może się jeszcze trafić Redmi 2 Note, Meizu 2 Note. Może jeszcze Lenoviec K3 Note.
Flyagaric
VIP

Postprzez tom.k » 19 maja 2016, o 00:12

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Widze ze lepsze sklepy maja parę dych drożej więc tragedii nie ma.
Ajfon trochę duży jak na 5,5"i na wietrze ciężko utrzymać, poza tym aparat i bateria robi całe wow a reszta to... Zamiennie uzywam fire phone amazona I jest tylko trochę za mały a bateria niestety z włączonym Google now nie daje rady.
Wykonanie mnie jakiś bardzo nie przeraża - mam telefony które są świetnie zrobione ale soft i inne rzeczy kuleja strasznie jak na ich cenę ( vide z5c). Szkoda tylko że chińczycy nie robią nfc bo to sobie w amazonie cenię że można tym płacić bez problemu.
tom.k

Postprzez marx » 19 maja 2016, o 08:45

w polskich sieciach pojawiła się marka
Cubot. Ostatnio testowałem modele X17 i H2, dobrze wypadły,
http://gadzet.telchina.pl/category/cubot/
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez moricki » 23 maja 2016, o 16:07

Do takich wymagań pasuje mi myphone infnity IIs. Poza jednym wyjątkiem (ekran 4,7") Spełnia wszystkie wymagania :)
moricki

Telefon:: myphone

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?