• Reklama

DualSIM z NFC i Wi-Fi Direct do 200$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

DualSIM z NFC i Wi-Fi Direct do 200$

Postprzez sudione » 25 lut 2015, o 01:05

Cena (bez VAT): do 200$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4,7-5,5" (raczej powyżej 5 cali)/od 1280x720 i więcej
Ilość RAM/ROM/Procesor: KONIECZNIE! 2GB RAM'u/wystarczy 8GB/
Dual/Single sim: KONIECZNIE! DualSIM z obsługą UMTS900
Preferowane marki: bez znaczenia, ale preferowanie dobre wsparcie jeżeli chodzi o scenę i ROM'y
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): KONIECZNIE! wbudowania funkcja NFC z Wi-Fi Direct
Opis:
Hej!:)
Poszukuję smartfona, który potrafi się połączyć za pomocą NFC i przesłać zdjęcia z bezlusterkowca z użyciem technologii Wi-Fi Direct. NFC będzie mi potrzebne także do połączenia się z mini głośnikiem oraz słuchawkami bezprzewodowymi, które w przyszłości zamierzam kupić. Mam także pytanie a propos połączenia NFC z Wi-Fi Direct. Jeżeli posiadam wspomniany aparat (SAMSUNG NX mini) i wybudzi się do akcji za pomocą smartfona to bez Wi-Fi Direct będzie przesyłał zdjęcia do telefonu? Cały czas mnie to nurtuje, bo może mam za wysokie wymagania, a nie mam tego jak sprawdzić.:(
Jeżeli chodzi o moich kandydatów to na chwilę obecną numerem 1 wg mnie jest JiaYu S3 z 3GB RAM'u, ale jeżeli macie jakąkolwiek inną tańszą kontrpropozycję będę bardzo wdzięczny.
Z góry dziękuję za wsparcie.:)
POZDRAWIAM SERDECZNIE
sudione
NewsMan

Pochwały: 12
Telefon:: HTC Desire A8181

Reklama

Re: DualSIM z NFC i Wi-Fi Direct do 200$

Postprzez Unnamed » 25 lut 2015, o 01:10

Twój kandydat Jiayu S3 będzie najlepszym wyborem.
Unnamed

Telefon:: LG

Postprzez sudione » 25 lut 2015, o 13:16

Dzięki Unnamed za wsparcie!:)
Znalazłem kolejny model, który pasuje do mojego opisu, a jest nim KingZone Z1. Całkiem interesująca słuchawka:
- nowy procek MediaTek'a MT6752
- bateria 3500mAh!
- metalowa obudowa jak w SAMSUNG'u GALAXY Alpha
- gesty
- ramka wokół ekranu o szerokości 1mm (coś a'la LG G2/G3)
- ekran o wielkości 5,5 cala od JDI
- kompatybilność z etui okienokowym (coś a'la LG G2/G3)
- czytnik linii papilarnych
- własna nakładka
- audio dekoder firmy YAMAHA
Czyżby czarny koń?;) Brakuje tylko do szczęścia ceny, choć na coolicool.com jest wstępnie wyceniony na 199$, więc lepszym wyborem będzie jednak JiaYu S3.
Macie jeszcze jakieś perełki?:)
sudione
NewsMan

Postprzez shayk » 25 lut 2015, o 13:31

Nic lepszego nie znajdziesz, chyba ze poczekasz moze cos nowego sie niedlugo pojawi ;p
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez jarr25 » 25 lut 2015, o 14:38

W zasadzie napisałeś o tym Kingzone i też mi wpadł w oko. Ja waham się pomiędzy S3 Advanced i teraz właśnie nim. Oba telefony są oparte na tych samych podzespołach tu porównanie: http://www.devicespecifications.com/en/ ... /f11423633

Z tego co widzę to Kingzone ma metalową obudowę to na plus, (szkoda że nie taki wygląd jak KingZone K1 turbo) , Jiayu ma więcej trybów 4g i technologii mobilnych, 3gb ramu, pół cala większy wyświetlacz full hd, KingZone jest cieńszy, S3 ma żyroskop nie ma czytnika linii papilarnych i na odwrót co do Z1, S3 ma więcej trybów w kamerze, Z1 ma 720p w 120klatkach to nie wiem czy to nie jest ta funkcja spowolnieniem obrazu , bateria podobno nie działa tak dobrze jakby miała wskazywać pojemność, Z1 8megapikseli z przodu vs. 5, KingZone nie ma GLONASS, obsługuje więcej trybów Wi-Fi, no i 3500 baterię.

W zasadzie sam nie wiem co wybrać, równica w cenie tych dwóch telefonów to chyba z 25$ (Z1 tańszy)
jarr25

Telefon:: htc

Postprzez sudione » 25 lut 2015, o 15:47

Dla mnie osobiście zdecydowanie na "in plus" jest JiaYu S3 ze względu na dwie rzeczy:
1. 3 GB RAM'u oraz
2. Wsparcie sceny.
Jeżeli kupujemy taki telefon na co najmniej rok to 1 GB RAM'u więcej oraz wsparcie będzie decydującym argumentem przy taj samej cenie.:)
sudione
NewsMan

Postprzez jarr25 » 25 lut 2015, o 16:08

No to tylko czekać aż będzie na stanie ;p
jarr25

Telefon:: htc

Powrót do Jaki telefon kupić ?