• Reklama

Dualsim z dobrym aparatem.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Dualsim z dobrym aparatem.

Postprzez lobuz123 » 12 paź 2015, o 22:29

Witam na wstępie szablon:

Cena (bez VAT): ~ 1000 zl
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: max 5.2
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3 GB RAM ale ostatecznie 2 GB / ROM 16 GB
Dual/Single sim: Dual
Preferowane marki: Najlepiej czysty Android na cyferki nie lece ale min 5.0 z możliwością wsparcia później.
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska ewentualnie od pośredników z chin.
Wymagania (parametry, funkcje): Dioda powiadomień, dobry procesor, bateria, podwójne odblokowanie ogólnie wybajerzony w swojej cenie.
Opis: Obecnie posiadam Ulefone be pro i ogólnie jestem zadowolony bo żadnych zawiech, zdjęcia ujda, czas na baterii do 2-3 dni przy moim używaniu. Chciałbym zrobić krok albo nawet dwa i kupić coś mniejszego i z b.dobra jakością zdjęć. Lubię fotografować i chciałbym wykorzystywać tel do tego bo go zawsze mam pod ręką a aparat odszedł do szlaki i leżyj juz parę miesięcy.

Cena powiedzmy do neg bo jestem w stanie dołożyć. B.podoba mi się Honor 7 tylko czy jest sens aż tyle dokładać ? Telefon pewnie na rok góra dwa więc niech to będzie dobry model. Dual SIM bo Aero2 korzystam jeszcze przez parę miesięcy a później w drugie gniazdo poleci karta służbową, więc dwie muszą pracować jednocześnie. Za duże wymagania ? Licze na Was bo co do Ulefone byłem i jestem zadowolony ale za duży i zdjęcia nie zadowalające a i jak każdy facet lubi bajery :-)
lobuz123

Telefon:: Alcatel one touch

Reklama

Re: Dualsim z dobrym aparatem.

Postprzez lobuz123 » 20 paź 2015, o 11:37

Odswiezam..
Honor 7 wart jest swojej ceny ? Do 1000 wzial bym cos z chin ale powyzej chcialbym cos z dystrybucji polskiej. Biore pod uwage jeszcze Meizu mx5 ale bardziej do gustu pasuje honor 7. Opini w necie coraz wiecej i ogolnie chyba nie jest zlym wyborem. Teraz wchodza do sieci plusa, jest mozliwosc ze potanieja ?
lobuz123

Postprzez marx » 21 paź 2015, o 18:46

gdybyś jednak mógł kupić z chin to polecam Lenovo ZUK Z1, szybki, solidny i z dobrym aparatem.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez lobuz123 » 22 paź 2015, o 10:50

Niestety ale takie wymiary nie wchodza w rachube. Kupujac Ulefona Be Pro dalem sobie szanse do przyzwyczajenia sie do 5.5 cala i po 7 miesiacach dochodze do wniosku ze to nie jest moj wymiar. Nie gram w gry chodz czasem dziecko dorwie telefon ale to nic wymagajacego. Priorytet to : aparat, rozmiar wys. oraz solidny i pewny wydajnosciowo telefon.
lobuz123

Postprzez mihi97 » 22 paź 2015, o 11:28

Nie wiem jak z aparatem ale poza tym Letv one wydaje się być właśnie solidną, nie droga opcja.
mihi97

Telefon:: Sony

Postprzez lobuz123 » 22 lis 2015, o 20:15

Ulefon poszedł do ludzi wiec zostałem z nokia 6300 i temat powraca do łask. Budżet raczej bez zmian, jak z tel. chiński to do ~1000 zł jak z PL dystrybucji to do 1600 zł. I borykam się miedzy Mi4C a Samsungiem S6. Rezygnując z dual sima-a na poczet d.dobrego aparatu. W sobotę miałem w łapach Honora 7 i nie porwał mojego serca, a i bolączki niby rozwiązane ale jednak z słaba jakością rozmów. Duże słuchawki nie wchodzą w grę. Nie grywam za dużo, więcej neta i robienia zdjęć. Co jeszcze stawić do porównania ?
lobuz123

Postprzez tpawel » 22 lis 2015, o 22:25

Jak Cię nie boli to 1600 to bierz s6. Fajnie w ręku leży też g4, przez te skórzane plecki.

Wyslane z G7
tpawel
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Powrót do Jaki telefon kupić ?