• Reklama

Dualsim pod aero2 do 650 pln

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Dualsim pod aero2 do 650 pln

Postprzez gemaro » 9 paź 2015, o 14:01

Cena (z VAT): 600 - 650 pln
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4,7 lub 4,5 / 720 x 1280
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2GB / 8 lub 16 / quadcore
Dual/Single sim: Dual sim - AERO2 koniecznie!
Preferowane marki: Xiaomi, inne
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): bez znaczenia
Wymagania (parametry, funkcje):
Opis:

Jak wyżej - szukam poręcznego i zgrabnego telefonu dla kobiety. Przede wszystkim zależy mi, żeby telefon obsługiwał częstotliwość 900mhz czyli Aero2 i chcę model, który na pewno sprosta temu. To warunek konieczny. Poza tym ekran 4,7 będzie optymalny (telefon ma być zgrabny) i dobra jakość obrazu ok. 310ppi.

Zastanawiam się nad Xiaomi Redmi 2 w wersji 2gb/16gb, tylko jest problem - nie wiem do końca, czy obsłuży mi aero2. Z tego, co widziałem na portalach aukcyjnych jedni piszą, że obsługuje, drudzy, że nie. Stąd mój dylemat. Ktoś może mi podać link do pewnego źródła z tym modelem, który obsłuży aero2? Sam telefon w sobie wydaje mi się b. fajny.

Czekam też na inne propozycje z Waszej strony.

Cena w jakiej chcę się zmieścić ze wszystkim to max. 650 pln.
gemaro

Telefon:: LG G2
ROM: Stock LP

Reklama

Re: Dualsim pod aero2

Postprzez wacie72 » 9 paź 2015, o 14:08

Może moja odpowiedź nie jest zbytnio związana z tematem ale zastanów się czy aż tak ważne jest to aero2 .
Sam z tego korzystałem ale po kilku dniach to "wywaliłem" . Ciągłe rozłączanie internetu , zasięg w wielu miejscach słaby lub całkowity brak do tego co godzine wpisywanie kodu.
Teraz dosłownie za kilka złotych mam od operatora paczkę 1GB i tego nie wykorzystuję (oczywiście przez net nie oglądam filmów czy nie słucham muzyki ale do tego aero2 też się nie nadaję)
wacie72
AKTYWNY

Pochwały: 37
Telefon:: Xiaomi Redmi Pro

Re: Dualsim pod aero2 do 650 pln

Postprzez gemaro » 9 paź 2015, o 14:09

Niestety jestem związany umową abonamentową i nie mam innego wyjścia na ten moment, dlatego aero2 jest dla mnie priorytetem.
gemaro

Telefon:: LG G2
ROM: Stock LP

Re: Dualsim pod aero2 do 650 pln

Postprzez swiezak82 » 9 paź 2015, o 14:39

Są dwie wersje redmi 2, jeden obsługuje pasmo 900Mhz a drugi nie. W tym momencie aero2 działa nie tylko na tym paśmie. Z tego co mi wiadomo to działa również na 3g 2100Mhz od sieci Plus.
Ogólnie za te pieniądze spokojnie go kupisz ale bierz jak coś ta wersje z pasmem 900Mhz bo inaczej poza większą aglomeracja możesz mieć problem z internetem.
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Powrót do Jaki telefon kupić ?