• Reklama

Dual simm - Asus Zenfone 5 vs Coolpad F2 MSM8939

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Dual simm - Asus Zenfone 5 vs Coolpad F2 MSM8939

Postprzez kerad » 14 lis 2014, o 00:20

Nie udało mi się 11.11 ustrzelić mojego do tej pory w cenie ok 200$ faworyta Asusa Zenfone5, a teraz pojawił się nowy gracz Coolpad F2 FDD LTE MSM8939 który mieści sie w założonym budżecie.
Moje wymagania to 2GB, poprawnie działajacy GPS (automapa,yanosik,endomondo) i dobre wsparcie softwarowe, poprawny aparat oraz dual simm.
Jak zakładałem ekran 5", ale te 5,5" też przeżyję (mam nadzieje że wejdzie w torbe rowerowa ROSWHEEL)
Jednym słowem płynne działanie telefonu.
kerad

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Dual simm - Asus Zenfone 5 vs Coolpad F2 MSM8939

Postprzez TLasky » 22 lut 2015, o 12:21

Wsparcie software-owe Coolpada nie jest zbyt imponujące, na chwilę obecną są praktycznie 2 porządne romy (choć nie są idealne). Jeśli chodzi o GPS to muszę przyznać, że za****dala :-), co do płynności działania też nie mam zastrzeżeń.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Re: Dual simm - Asus Zenfone 5 vs Coolpad F2 MSM8939

Postprzez bergmen » 27 lut 2015, o 17:17

Od zenfona 5 lepszy jest nawet Coolpad F1. o F2 niewiele wiem - nie miałem go. Ale patrzac na F1....
bergmen
AKTYWNY

Pochwały: 28
Telefon:: mi5S 4/128
ROM: gLOBAL DEV

Powrót do Jaki telefon kupić ?