• Reklama

Dual SIM z LTE

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Dual SIM z LTE

Postprzez grzegorz1982 » 10 gru 2014, o 10:19

Mam problem z wyborem telefonu z dual sim z LTE o przekątnej do 5', to co mi się podoba to:
1. Nubia Z7 mini
2. Lenovo VIBE X2
3. Honor 6

Myślałem tez o tel dostępnych u nas takich jak Z3, M8 ale one są za drogie, budżet jaki mam do przeznaczenia to w granicach do 1400 wraz z przesyłka.

Jak o Z7 czy Honor 6 można coś znaleźć tak o VIBE X2 nic.

Czy możecie cos polecić ze swojej strony lub wypowiedzieć się które z tych wymienionych będzie najlepszy. Mile widziany było by aby posiadał j.Polski
grzegorz1982
AKTYWNY

Telefon:: Mi4C

Reklama

Re: Dual SIM z LTE

Postprzez ra-vau » 10 gru 2014, o 12:37

wszystkie ktore podales maja jezyk polski.
Jest pewna nisza, nie wypelniona jeszcze - mianowice trudno o telefon o rownych 5' z lte i dual sim, bez istotnych wad.

Jednak wszystkie trzy które przytoczyles to chyba najlepsze propozycje, takze plus dla ciebie, ze czytales :D

Honor 6 - jest duuuzy temat napewnym polskim forum o androidzie, tam Cie odsylam... warto wszystko przesledzic.
Z7 mini - jest tutaj popularna, dosyc duzo osob ja nabylo na ostatnim promocyjnym dniu na aliexpres - dalo sie kupic ja za 236-245$ (z kuponami)
vibe x2 - totalna nowosc, bardzo ciekawa propozzycja. Obecnie nikt sie tutaj nie ujawnial chyba, ze posiada.... jedna osoba moze czeka na paczke. Opini wiec malo, recenzji tym bardziej.

Ja pomimo slabej baterii, bralbym nubie. Mnóstwo recenzji, unboxingow, przykladowych zdjec i filmikow. Telefon niema jakotako wad, oprocz tej nieszczesnej niewymienialnej baterii (ktora takze wystepuje w honor 6). Wzgledem huaweia - pamietaj ze ma fizyczne klawisze, honor6 posiada ekranowe, co zmniejsza powierzchnie użytkową.
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Dual SIM z LTE

Postprzez greg. X » 15 gru 2014, o 23:02

Jest elephone p3000s ale to niższa półka 164 $, nie wiem czy was zainteresuje.
greg. X

Powrót do Jaki telefon kupić ?