• Reklama

Dual sim, 4.7-5''ekran, do 350$ prosze o podpowiedzi..

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Dual sim, 4.7-5''ekran, do 350$ prosze o podpowiedzi..

Postprzez krytek » 14 gru 2014, o 20:12

Witam

Od 2 dni szukam i czytam ale im dluzej czytam tym bardziej nie wiem na jaki telefon sie zdecydowac.

Chce przeznaczyc ok 1300 zl moze byc nawet wiecej, zalezy mi glownie na wydajnosci i dual sim oraz na rozmiarze ok od 135mm do 140mm ostatecznie. (im obudowa mniejsza tym lepiej )

Chce ten telefon kupic na okres ok 2 lat wiec zalezy mi na parametrach aby byly jak najlepsze w tej cenie i oczywiscie aby telefon tez ladnie wygladal...

Na wstepie mialem kupic Hauwai P7 dual sim lub Honor 6 ale im wiecej czytajac o innych zgupialem ....

Panowie gdybyscie mieli do wydania max 1500 zl to jaki chinski dual sim z ekranem 4.7-5 cali kupilibyscie i dlaczego ?

Dziekuje z gory za popowiedzi i ewentualnie liki
krytek

Telefon:: iphone5

Reklama

Re: Dual sim, 4.7-5''ekran, do 350$ prosze o podpowiedzi..

Postprzez HooCairs » 14 gru 2014, o 20:43

Na chwilę obecną nie szukałbym tak drogiego telefonu z dual sim tylko poczekał na więcej modeli z MT6595, albo z nowymi snapdragonami. Jeśli jednak nastawiłeś się już na zakup to sprawdź sobie nubię z7 max i zopo zp999(lub 3x, jest to ten sam model tylko w wersji 16gb i można go kupić nawet za 270$). Huawei bym sobie darował.

Oba telefony które podałem mają 5,5", więc musisz mieć to na uwadze, po za tym są na podobnym poziomie, osobiście zamówiłem Zopo, bo ma nieznacznie lepsze parametry i kosztuje ponad 50$ mniej niż z7 max. Z pięciocalowców to tylko single sim; One Plus One, Meizu MX4, Xiaomi Mi4. Z tych trzech brałbym Mx4, one plus one też jest świetny. Xiaomi jest trochę drogi jak na to co oferuje, ale wsparcie ma na pewno najlepsze.
HooCairs
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: samsung

Re: Dual sim, 4.7-5''ekran, do 350$ prosze o podpowiedzi..

Postprzez krytek » 14 gru 2014, o 20:51

"Huawei bym sobie darował" - dlaczego bys sobie darowal ........ juz prawie go kupilem bo nie moge sie doczekac nowego telefonu... a iphona mam dosc iche jak najszybciej go sprzedac..

pozdr
krytek

Telefon:: iphone5

Powrót do Jaki telefon kupić ?