• Reklama

Drony

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Drony

Postprzez Byrd » 6 paź 2015, o 23:15

Miałem CX-10 i H8 go bije na głowę szybkością i możliwościami, jest większy, ma osłony śmigieł i lata tak z 5-6 minut. CX-10 ma tą zaletę, że łatwiej go opanować początkującym, ale nie zrobi się takich akrobacji jak H8.
Byrd
AKTYWNY
 
Posty: 202
Dołączył(a): 29 kwi 2014, o 09:38
Pochwały: 9
Telefon:: Jiayu F1

Reklama

Re: Drony

Postprzez Flyagaric » 7 paź 2015, o 00:12

piotr469 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Cholercia, a jak dostać te 10% ? Nie wyskakuje mi z automatu. Biorę go i właśnie bym sobie użył zniżki. Faktycznie w komentach gość napisał, że przysłali mu z rozdzielaczem do ładowania kilku na raz.

Przy okazji, widzieliście, że jeszcze fajniejsza zabaweczka jest w promo: http://www.banggood.com/Eachine-3D-X4-2 ... 69112.html - ten już lata na zewnątrz. Może mój następny ;)
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Drony

Postprzez thirtyseconds » 7 paź 2015, o 07:13

Do nauki latania na zewnątrz najlepsza jest Syma x5c i to samo Wam powiedzą na dronowych forach. Te popierdółki za kilkanaście $ nawet nie udają, że są dronem. Wg mnie to szkoda na to pieniędzy. Syma przynajmniej udaje - radio ma normalną budowę, a po przeróbce anteny zasięg jest całkiem sensowny.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
Avatar użytkownika
thirtyseconds
AKTYWNY
 
Posty: 543
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 11:48
Pochwały: 35
Telefon:: LeTV X600
ROM: EUI

Re: Drony

Postprzez Flyagaric » 7 paź 2015, o 10:37

Mnie tam Syma nie rajcuje i tak kupuję H8. Nie mam zamiaru latać tym na zewnątrz, więc wszystko jest ok. To ma być zabawka.

@piotr469
Próbuję użyć kodu (trzeba się w appce zalogować, żeby go dostać - już wyczaiłem), ale wygląda, że można go użyć tylko na przedmioty z nieobniżoną ceną. Natomiast na H8 jest niby discount. Jak tobie się udało zapodać ten kod do zakupu dronika?

EDIT: Nieaktualne z tym kodem. Da się go użyć! Po prostu ich server potrzebował czasu, żeby w pełni uaktywnić moje konto. Niby aktywne i potwierdzone, a nie wszytsko działało jak należy. Po 10 minutach wsyztsko poszło cacy.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Drony

Postprzez Wdhiz » 7 paź 2015, o 14:36

Kupując w aplikacji płacić można z użyciem komputera? Nie jestem fanem płatności przez telefon.
Wdhiz
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 01:29
Lokalizacja: stamtad

Re: Drony

Postprzez Flyagaric » 7 paź 2015, o 14:53

Wdhiz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Próbowałem i można, ale niestety nie da się wtedy użyć kuponu na 10%. Ja płaciłłem PP, więc oni i tak dają swój zwyczajowy poziom zabezpieczeń.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Drony

Postprzez Wdhiz » 7 paź 2015, o 15:03

Jak to działa? Przenosi Cię do aplikacji PP na Androida? Mam tam podpiętą kartę USD i PLN, automatycznie ściągnie mi z USD?
Wdhiz
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 01:29
Lokalizacja: stamtad

Re: Drony

Postprzez Flyagaric » 7 paź 2015, o 16:52

Wdhiz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Bardziej wyglądało, jak przekierowanie z ich appki, ale jakby coś było nie tak, to poznałbym od razu, bo moje zapisane adresy wysyłki byłyby niedostępne. Wszystko wyglądało legit, więc poszedłem dalej. W PP na kompie posprawdzałem potem logi i wygląda ok.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Drony

Postprzez mantileg » 12 paź 2015, o 16:38

Mam pytanko. Kupiłem na banggood Eachine H8 w wersji "mode 1 right handed throttle". To znaczy, ze przepustnica jest po prawej? Jestem praworęczny i obawiam się, że będzie mi trudno sterować
mantileg
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:41
Telefon:: Apple

Re: Drony

Postprzez existe » 12 paź 2015, o 17:04

mantileg napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


przeciez to malenstwo ma tak maly sterownik, ze mozesz go obracac w dowolna strone
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Drony

Postprzez mantileg » 12 paź 2015, o 17:10

@existe ale jak mam kierowac lewym kciukiem to jest trudniej mi


Sent from my iPhone using Tapatalk
mantileg
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 16:41
Telefon:: Apple

Re: Drony

Postprzez Rianess » 18 paź 2015, o 22:57

Łapcie drona za $2 na przecienie ;)
http://www.banggood.com/Eachine-H8-Mini ... 75808.html

MImo, że to g****, ale za 7zł można dać radochę dziecku w rodzinie ;)

Pochwały przyznane za posta: 2
Rianess
 
Posty: 18
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 18:24
Pochwały: 2
Telefon:: Lenovo A820

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama