• Reklama

Douszne słuchawki do 25 $

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Douszne słuchawki do 25 $

Postprzez Grzech76 » 11 mar 2014, o 18:24

Podrzuciłem stronkę ponieważ są tam fajne oferty i robiłem tam dwa razy zakupy. Wysyłają przez HK Post. Moje paczki szły do 15 dni. Rejestracja teraz gdziekolwiek to 1 minuta góra 2 ;-) . Mam już dwie pary chińskich słuchawek Vsonic gr02 i Brainwavz R1 obie do 100 zł, obie działają ponad rok i zaspokajają moją potrzebę posiadania innych słuchawek. Kiedyś kupiłem Shure E3C za 500zł i wiem, że już nie kupię słuchawek znanego producenta. Alphy były na promocji za 12$, nie kupiłem ich gdyż jest to za niski model dla mnie.
Grzech76

Pochwały: 3
Telefon:: nokia

Reklama

Postprzez mrergie » 11 mar 2014, o 18:47

Mam zarówno Brainwavz Delty jak i oryginalne Pistony v2. Na korzyść tych drugich przemawia wygląd, świetne wykonanie jak i pilot. Ale jeśli chodzi o dźwięk... moje uszy słyszą zauważalną różnicę przy obu słuchawkach i Delty grają znacznie lepiej i zauważalnie wyraźniej. I jedne i drugie słuchawki są tanie ale jednocześnie są naprawdę dobre, a w tej cenie większość to tania tandeta którą ciężko komuś polecić - te dwa modele się wyróżniają.
Delty zamawiałem na początku roku z
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
a Pistony z ibuygou po okazyjnej cenie 21$
Innych Brainwavz nie miałem w uszach ale czytałem opinie które w większości raczej nie zachęcały do zakupu.

Osobiście gdybym miał wybrać jeden spośród tych dwóch modeli to nie wybrałbym, kupiłbym jedne i drugie :-)
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez gebhard » 11 mar 2014, o 21:32

No tak, delty wyglądem nie powalają ale nie chodzi mi o to. Po przeanalizowaniu jednak wybiorę delty.
gebhard
AKTYWNY

Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez rafikomp » 12 mar 2014, o 12:03

http://www.aliexpress.com/item/Punqinuo ... 27348.html co sądzicie o tych słóchawkach. Będą w miarę nadawały się do słuchania muzyki? Oczywiście rozumiem, że nie są to jakieś audiofilskie, ew. polećcie jakieś inne z identycznym pałąkiem.
rafikomp

Postprzez Grzech76 » 12 mar 2014, o 21:27

Nie używam tego typu słuchawek, ale jak bym szukał czegoś w cenie do 5 $, to kupowałbym po opiniach danych słuchawek u sprzedającego (w sklepie). Zazwyczaj opinie o towarach wystawione przez użytkowników znajdziesz w chińskich sklepach np. dx.com , fasttech.com itp
Grzech76

Pochwały: 3

Postprzez mentorkmk » 13 mar 2014, o 00:50

ebola1972 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

po poludniu, ale ktorego dnia???:]
a tak powaznie to napisz roznice w jakosci jesli masz czas
mentorkmk
AKTYWNY

Pochwały: 22
Telefon:: brygada RR

Postprzez ebola1972 » 13 mar 2014, o 02:13

już odpowiadam...jak najlepiej potrafię :-)
swego czasu kierując się opiniami kupiłem sobie x-dun ck-700 a dla żony awei es600i w porównywalnej cenie ok. 10USD. Moje miały być dynamiczne a żony spokojniejsze, uniwersalne. Myślę, że tak było. Żona słucha oczami, słuchawki położyła sobie na półeczkę. Teraz na jej półeczce ładnie leżą jeszcze nierozpakowane pistony v2 z ibuygou :)
Tych pierwszych nie mam juz kilka miesięcy, przeciął mi się kabel.
Na szybko porównałem teraz awei z pistonami. Dido "Hunter" i Metallica "Creeping Death" dla odmiany. Pistony graja fajniej w każdym zakresie, są głośniejsze i bardziej wyrażne. Akurat lubię głośno i dynamicznie a pistony basu maja tak jak lubię czyli dość dużo. I wiem , że funduję sobie aparat słuchowy na starość ale co mi tam ;-)
Awei grają spokojniej i na dłuższą metę uszy w nich raczej nie rozbolą. Brakuje mi w nich trochę środka. Można ich posłuchać ...ale pistony grają od nich po prostu lepiej ...no i są ponad 2 razy droższe. Ja za pierwsze pistony, żeby mieć na szybko dałem 120zł :-)

Autor postu otrzymał pochwałę
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez mentorkmk » 13 mar 2014, o 02:47

to moze Zona pistony chce sprzedac :?: :?: :-D
mentorkmk
AKTYWNY

Postprzez ebola1972 » 13 mar 2014, o 09:03

Nie :-)

Wysłane z Xiaomi Redmi
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez rsl717 » 21 kwi 2014, o 00:20

Witajcie! Nie zakładam nowego tematu, odkopię 8-)
Czy słuchawki JVC

lub też

będą coś warte? Zastanawiam się głównie nad ich oryginalnością. Na niektórych ofertach podawany jest sam model (np. ha-fr201), lecz brakuje tam kluczowego JVC. Tu natomiast mamy pokazaną "firmę".
rsl717

Pochwały: 1

Postprzez mrergie » 21 kwi 2014, o 00:30

Na pewno nie od takich sprzedawców. Ogólnie to panują tutaj raczej słuszne obawy przed kupowaniem z Chin markowych produktów. Kupuje się je tylko jeśli chodzi o jakiś znany, sprawdzony i zaufany produkt (np. konkretne marki telefonów) lub u naprawdę sprawdzonych i zaufanych sprzedających. I zdrowy rozsądek też jest ważny - bo nie licz na to że kupisz prawdziwy produkt za 1/5 ceny oryginału.

Autor postu otrzymał pochwałę
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez mentorkmk » 25 kwi 2014, o 18:50

z fajnie grajacych chinczykow masz do wyboru glownie
pistony (najlepiej v2 ale nie kupisz ponizej 25)
brainwavz (kilka mozliwych modeli)
i amoi (tez kilka modeli)
wszystkie graja, choc kolega ebola na pewno stwierdzi ze tylko pistonki ze wszystkich mozliwych wzgledow...i pewno bedzie mial racje, wszystkie maja jednak swoje plusy i minusy, wszystko zalezy jakiej muzy sluchasz i gdzie to robisz
mentorkmk
AKTYWNY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić