• Reklama

Doświadczenia z Everbuying, reklamacje itp.

Oferta sklepu Everbuying.net Promocje. kupony zniżkowe

Doświadczenia z Everbuying, reklamacje itp.

Postprzez burencjusz » środa, 2 września 2015, 09:49

Odsyłaliście im już coś?
Mój P7000 okazała się hodowlą jasnych plamek.
Na stronie jest info o "3 months exchange warranty" ale w treści jest mowa o repair, więc jak to jest wymieniaja na nowy czy naprawiają?
Wysyłka z 40zł więc zastanawiam się czy warto.

Obrazek
burencjusz

Reklama

Re: Doświadczenia z Everbuying, reklamacje itp.

Postprzez bartazzz » środa, 2 września 2015, 12:14

sam telefon powinien Ci wyjsc na poczcie polskiej listem poleconym priorytetowym 18,30 PLN

Mnie ostatnio wkurzyli bo od 28-07 nie mogłem się doczekać wysyłki m2 note. Zwrotu tak samo mi nie przyznali pomimo otwieranych ticketów.
Dziś otworzyłem im spór na PayPalu.
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez cieloszka68 » wtorek, 15 września 2015, 07:13

Kilka dni po zakupie (Be Touch 2) zadałem pytanie sprzedającemu, kiedy przedmiot zostanie wysłany.
W odpowiedzi napisali mi, że telefonu nie mają na stanie, że albo poczekam 2 tygodnie,
albo mogę kupić inny model. Powiedziałem, że nie chcę czekać, ani kupować innego modelu.
Poprosiłem o anulowanie zamówienia. Zgodzili się, ale pod warunkiem, że zwrot pieniędzy będzie
do mojego portfela w ich sklepie (na kolejny, potencjalny zakup).
Gdy napisałem, że chcę refund na konto Paypal, od razu podali mi tracking.
Niestety minęło już 10 dni, a paczki w systemie nie widać.
Pierwszy i ostatni raz zrobiłem zakup w tym sklepie.
cieloszka68

Pochwały: 1

Postprzez jamajka12 » wtorek, 15 września 2015, 17:07

Ja z kolei opisze swoje doświadczenia z tym sklepem.
Zadałem pytanie tutaj na forum czy mają telefon oukitel U10 na stanie i otrzymałem odpowiedz, że tak z kolei na stronie był status ship in 24 h.
Następnego dnia otrzymałem informację, że jednak cała pierwsza dostawa została wysłana i się nie załapałem i że następna dostawa za tydzień i tak się to odwlekało aż poprosiłem o zwrot na konto.
Dużo negatywnych opinii na internecie.
jamajka12

Postprzez Flyagaric » wtorek, 15 września 2015, 17:20

cieloszka68 napisał(a):Kilka dni po zakupie (Be Touch 2) zadałem pytanie sprzedającemu, kiedy przedmiot zostanie wysłany.
W odpowiedzi napisali mi, że telefonu nie mają na stanie, że albo poczekam 2 tygodnie,
albo mogę kupić inny model. Powiedziałem, że nie chcę czekać, ani kupować innego modelu.
Poprosiłem o anulowanie zamówienia. Zgodzili się, ale pod warunkiem, że zwrot pieniędzy będzie
do mojego portfela w ich sklepie (na kolejny, potencjalny zakup).
Gdy napisałem, że chcę refund na konto Paypal, od razu podali mi tracking.
Niestety minęło już 10 dni, a paczki w systemie nie widać.
Pierwszy i ostatni raz zrobiłem zakup w tym sklepie.

Nawet się nie szczyp i od razu otwieraj spór na PP. Przeciągną ci aż minie ochrona Paypala i potem rób co chcesz. Może ci zrealizują order za 3 miechy, a może się uprą żeby ci dać store credit. Opisz sytuację w sporze i napisz koniecznie, że fałszywy, nie działający tracking podali.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez cieloszka68 » środa, 16 września 2015, 09:17

Flyagaric napisał(a): Nawet się nie szczyp i od razu otwieraj spór na PP. Przeciągną ci aż minie ochrona Paypala i potem rób co chcesz. Może ci zrealizują order za 3 miechy, a może się uprą żeby ci dać store credit. Opisz sytuację w sporze i napisz koniecznie, że fałszywy, nie działający tracking podali.

Spór otwarłem przed napisaniem posta. A dzisiaj numer pojawił się w systemie...
Zbieg okoliczności?
cieloszka68

Postprzez Flyagaric » środa, 16 września 2015, 15:11

cieloszka68 napisał(a):
Zbieg okoliczności?

Raczej nie.
Teraz może się okazać, że numer jest fałszywy, lub z innej trnasakcji. Tracking może też pokazać się w systemie nawet z tygodniowym opóźnieniem, więc jeśli zachodzi ryzyko, że ochrona PP ci upłynie do tego czasu, to podnoś w dyspucie problem niemożności śledzenia wysyłki i, że podejrzewasz, że w związku z otwarciem sporu podano ci fałszywy numer trackingowy.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez burencjusz » sobota, 19 września 2015, 13:50

Chwalą się, że odpowiadają na tickety w 24h. Czekam już 48...
burencjusz

Postprzez cieloszka68 » sobota, 19 września 2015, 14:19

cieloszka68 napisał(a):
Flyagaric napisał(a): Nawet się nie szczyp i od razu otwieraj spór na PP. Przeciągną ci aż minie ochrona Paypala i potem rób co chcesz. Może ci zrealizują order za 3 miechy, a może się uprą żeby ci dać store credit. Opisz sytuację w sporze i napisz koniecznie, że fałszywy, nie działający tracking podali.

Zbieg okoliczności?

Wczoraj odebrałem telefon, spór zamknięty...
cieloszka68

Postprzez pierwszy » poniedziałek, 21 września 2015, 13:31

Zamówiłem telefon, po ponad tygodniu czekania na wysyłkę zapytanie dlaczego nie wysyłają. Odpowiedź brak towaru (w ofercie oczywiście "in stock" ani słowa, że nie mają telefonu na stanie jak i w dniu zakupu do teraz) trzeba czekać 7-15 dni ROBOCZYCH na dostawę i wysyłkę. Zrezygnowałem i tu jedyny plus to szybki zwrot wpłaty. Ogólnie nie polecam lub pytać przez zakupem czy rzeczywiście mają towar na stanie... pytanie czy powiedzą prawdę?
pierwszy

Pochwały: 3

Postprzez kuba959 » czwartek, 24 września 2015, 12:59

Ja mam tak samo. Minął ponad tydzień jak kupiłem Ulefone be touch 2 i piszą mi, że muszę czekać jeszcze około 15dni, albo wybrać sobie inny smartfon.
Mogę otworzyć spór na PayPal i opisać że nie mają towaru na stanie i nie chcę czekać tak długo? Mam szanse szybko odzyskać pieniądze w ten sposób?
kuba959

Postprzez cieloszka68 » czwartek, 24 września 2015, 14:23

kuba959 napisał(a):Ja mam tak samo. Minął ponad tydzień jak kupiłem Ulefone be touch 2 i piszą mi, że muszę czekać jeszcze około 15dni, albo wybrać sobie inny smartfon.
Mogę otworzyć spór na PayPal i opisać że nie mają towaru na stanie i nie chcę czekać tak długo? Mam szanse szybko odzyskać pieniądze w ten sposób?

Gdy ja w podobnej sytuacji poprosiłem o anulowanie zamówienia, na drugi dzień dostałem tracking no.
Co prawda długo, bardzo długo nie pojawiał się w systemie, ale w końcu telefon dotarł (patrz wyżej).
cieloszka68

Następna strona

Powrót do Everbuying.net