• Reklama

Doświadczenia z Everbuying, reklamacje itp.

Oferta sklepu Everbuying.net Promocje. kupony zniżkowe

Re: Doświadczenia z Everbuying, reklamacje itp.

Postprzez widmo82 » czwartek, 10 marca 2016, 01:27

Ktoś opisze swoją przygode z reklamacją telefonu po ujawnionym uszkodzeniu po okresie ochronnym na ali i paypalu?
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Reklama

Postprzez spanek » piątek, 3 czerwca 2016, 12:52

Moja historia ze sklepem. Oczywiście to mój ostatni zakup w tym sklepie.

Kupiłem telefon w sklepie Everbuying. Płaciłem przez PayPal. Po paru dniach przestał działać przycisk włączania. Napisałem do sklepu o problemie, wysłałem filmik i zgodzili się na full refund wraz z odesłaniem wadliwego telefonu.
Telefon odesłałem 2 maja i zgodnie z trackingiem został odebrany 22 maja. I teraz zaczyna się problem. Everbuying twierdzi że przesyłki nie otrzymał.
Tracking pokazuje co innego: nr przesyłki RR836439847PL

http://track-chinapost.com/startairmail ... 36439847PL

http://www.17track.net/en/track?nums=RR836439847PL&fc=0

http://trackitonline.ru/?tn=RR836439847PL

Sklep dziś napisał:

"We regret to inform you we still haven't received your package. Please understand that in such case we can only compensate you partially. See terms and conditions from: http://www.everbuying.net/m-article-id-84.html.
The shipping company is actually responsible for this loss which is sadly beyond our control.
However as you are a valuable customer for us, we are willing to help you the best way we possibly can.

1)We can refund you 50 % of the product price back on your wallet ( Store credit) USD38
and exceptionally reward you with extra points (e.g. If your refund is 1USD = 5 points ,3USD =3*5 points => get 15 points etc).
You can use both your wallet and points to purchase your future products.
Learn more about wallet benefits: http://www.everbuying.net/m-article-id-85.html.
Check out how to use point: http://www.everbuying.net/m-promotion-active-12.htm.

2)Please cover 38USD we will resend a new one to you.
Please confirm whether I can go ahead and upgrade your account with this refund.
I look forward to hearing from you soon."

Odpisałem, że interesuje mnie tylko full refund na PayPal. Czekam na odpowiedź.

Pytanie do doświadczonych kupujących. Co mogę jeszcze zrobić aby otrzymać zwrot kasy?
spanek
AKTYWNY

Pochwały: 5

Postprzez Flyagaric » piątek, 3 czerwca 2016, 14:23

Otwórz dysputę na PayPalu i nawet więcej nie próbuj z nimi negocjować. Przedstaw w PP swoje argumenty, pokaż tracking i napisz, że sklep kłamie, potem czekaj na decyzję.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 51

Postprzez djsun » sobota, 4 czerwca 2016, 08:17

Kolego tylko PayPal i zero rozmowy ze sklepem, po co masz się męczyć i denerwować
LeEco x800 Us
djsun

Postprzez spanek » sobota, 4 czerwca 2016, 08:50

Dzięki, tak zrobiłem.
spanek
AKTYWNY

Pochwały: 5

Nigdy więcej zakupów w tym nibysklepie

Postprzez djsun » czwartek, 7 lipca 2016, 11:00

E1606040015310799
Przestrzegam innych. Kupiłem u nich telefon ponad miesiąc temu, support to kpina i powtarzanie tych samych haseł . Oczywiście telefonu nie otrzymałem i na 99% nie otrzymam... Tracking wisi na informacji o przesyłce i koniec
Jestem ostro wkur... i na szczęście zakupu dokonałem kartą i przez PayPal więc kasę odzyskam.
Z opinii które wyczytałem o tym sklepie nie jestem odosobniony...
LeEco x800 Us
djsun

Postprzez djsun » środa, 13 lipca 2016, 23:04

Jeszcze raz napiszę. Przestrzegam przed zakupem w tym sklepie. Po pięciu tygodniach w tym dwóch walki mam zwrot na PayPal. W wątku zakupowym do letv okazało się że nie jestem jedyną osobą któa skusiła się na ich promocję. Prawie jestem pewny że nic nie wysłali tylko zarezerwowali numer. Nie polecam lepiej kupić na Bangood aliexpress bo mniej stresu
LeEco x800 Us
djsun

Postprzez Everbuying.net » czwartek, 14 lipca 2016, 13:59

djsun napisał(a):Jeszcze raz napiszę. Przestrzegam przed zakupem w tym sklepie. Po pięciu tygodniach w tym dwóch walki mam zwrot na PayPal. W wątku zakupowym do letv okazało się że nie jestem jedyną osobą któa skusiła się na ich promocję. Prawie jestem pewny że nic nie wysłali tylko zarezerwowali numer. Nie polecam lepiej kupić na Bangood aliexpress bo mniej stresu

Hello Dear,
Thank you for your info and can you pls tell me some details about what the problems you met now !
what can I do for you and also I can help you to support to our customer service!

Have a nice day!
Everbuying.net
AKTYWNY

Postprzez serfmen » czwartek, 4 sierpnia 2016, 18:40

Hello
Can you tell me how long you wait with shipment my order ? I'm wait 3th day, my order number E1608010156369235 . Please check it.
Thanks
serfmen

Postprzez ks20 » poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 12:57

Zamawialiście coś ostatnio w tym sklepie? jak z tą najnowszą promocją z okazji igrzysk, wszystko jest w porządku? ceny wydają się tak abstrakcyjne na tym serwisie, że aż dziwne..
ks20

Pochwały: 4

Postprzez loniexz » poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 14:15

Ja ostatnio zamówiłem u nich LeTv x600 za 110$ w promocji którą ktoś podał tu na forum, po 3dniach dostałem nr trackingowy zobaczymy po jakim czasie dojdzie.

Wysłane z mojego ASUS_T00F przy użyciu Tapatalka
loniexz

Poprzednia strona

Powrót do Everbuying.net