• Reklama

[dealextrem] Dostępność towaru

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[dealextrem] Dostępność towaru

Postprzez plissken » 8 cze 2013, o 10:15

Hej,
Chcialem kupic telefon na DX bo kupowałem tam już 100 razy i dla mnie sa wiarygodni. Bardziej niz aliexpress bo w DX wiem z kim mam do czynienia dokladnie. ot taka filozofia. No i co ?
Wzialem sobie 15 SKU produktów, przeslalem je chatem online do konsultanta, jednego, drugiego, trzeciego, bo po prostu nie wierzyłem. Kurcze i 15 top-owych telefonów jest out of stock, i czas oczekiwania na dostawę.... cóż. powiedzieli że wynosi 10 dni. + czas na dostawe oczywiscie.

Co o tym myślicie ?
plissken

Reklama

Postprzez carlos_69 » 8 cze 2013, o 10:43

Trudno uwierzyć.
Być może inne czynniki mają na to wpływ, na pewno nie brak w jednej chwili kilkunastu znanych marek telefonów na rynku.
carlos_69

Pochwały: 1

Postprzez plissken » 8 cze 2013, o 22:28

no niestety. kurka nie urzadza mnie czekanie tyle czasu po ostatniej przygodzie z nimi......... kupilem tablet, czekalem 20 dni na zmiane statusu, bylo ciagle w statusie ze czekaja na dostawce. w koncu spytalem o co comeon i sie przyznali ze ten tablet juz nie bedzie dostepny. kazalem zwrocic kase.

p.s. zeby nie bylo ze ich hateuje... mimo wszystko dx to moj ulubiony sklep
plissken

Postprzez persala » 8 cze 2013, o 22:32

Jak to drogie sprzęty to mogą nie mieć na stanie. Czasami u nich tak miałam, że dopiero po paru dniach dostawałam info że niektóre przedmioty wysłali w osobnej paczce, bo nie mieli na magazynie.
persala

Pochwały: 1

Postprzez mlb » 8 cze 2013, o 22:55

plissken, jak juz kupowales tam 100 razy tak jak twierdzisz, to po co tu narzekasz ? Tu w wiekszosci kupuje sie na Aliexpress , gdzie problemy trafiaja sie bardzo rzadko .
mlb
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Postprzez plissken » 9 cze 2013, o 09:13

tak ale kupowalem drobiazgi. na ktore sobie moglem czekac 1,5 miesiaca.
a powiedzcie... bo nie kupowalem nic od roku... czy DX dalej wysyla paczki bez logo i z napisem GIFT ? chyba zrezygnowali z tego GIFT prawda ?
plissken

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI