• Reklama

dostałem tablet z 3 pieczątkami, co dalej?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

dostałem tablet z 3 pieczątkami, co dalej?

Postprzez kjacek » 29 kwi 2014, o 10:08

Hejka, co oznaczją 3 pieczatki:
1. Urząd Celny .... - objeto procedurą tranzytową (zamazane)
2. Rewizję przeprowadzono na podstawie (zamazane)
3. Urząd Celny ... objęto procedurą (chyba) dopuszczenia do obrotu (strasznie zamazane)
Chińczyk opisał jako e-book i wpisał 25$.

Żadnego papieru z urzedu nie dostałem, czy coś z tym mam jeszcze robic, czy to już moje :-) bez dodatkowych opłat?
kjacek

Pochwały: 2
Telefon:: ArcS

Reklama

Re: dostałem tablet z 3 pieczątkami, co dalej?

Postprzez fake4r » 29 kwi 2014, o 10:21

Z tego co piszesz to chyba przeprowadzili otwarcie i sprawdzenie zawartości przesyłki.
Już nic nie musisz robić w innym przypadku nie dostałbyś tego tabletu tylko list z UC.

Autor postu otrzymał pochwałę
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez mashun » 29 kwi 2014, o 10:24

kjacek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Już twoje :)
Jeśli paczka byłaby otwierana w UC to miałbyś naklejkę o tym informującą. Po prostu dopuścili do obrotu.

Autor postu otrzymał pochwałę
mashun

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Redmi 1S

Postprzez kjacek » 29 kwi 2014, o 10:29

Dzięki za odpowiedzi! To miłe, że 'to już moje' ;-).
kjacek

Pochwały: 2
Telefon:: ArcS

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI