• Reklama

Doogee Y100 Valencia2 szybka recenzja

Doogee Y100 Valencia2 szybka recenzja

Postprzez wojt3xx » 2 cze 2015, o 22:28

Obudowa jest dobrze dopasowana, dobrze się trzyma w ręce i ładnie wygląda. W zależnosci jaki kolor wybierzemy, z kolorowych mi podoba się zielony ale czarny wygląda elegancko jak na plastik.
Ma slot na kartę microSD, microSIM i standardowy.
Po włączeniu mamy do dyspozycji odświeżony interfejs. Wyświetlacz Sharpa dokładnie odwzorowuje kolory, jest wyraźny i jasny. Ikonki połączeń, smsów i reszta systemowych mają trochę jaskrawe kolory ale niektórzy powiedzą że takie są modne. Co kto lubi. Jest dużo kolorowych tapet w standardowym zestawie więc taki miał być zamysł. Ja ustawiłem ciemną tapetę i wygląda rewelacyjnie. W aplikacjach systemowych nie działa obrót ekranu, w innych aplikacjach działa. Ciekawa sprawa, myślę że naprawi to aktualizacja bo zaraz po włączeniu już była jakaś naprawiająca kilka błędów. Nie mniej jednak na mnie nowy interfejs robi wrażenie pozytywne i nic się nie zacina.
Ma bardzo głośny dzwonek.
Nowość od Doogee to 3 diody w kolorze czerwonym, niebieskim i zielonym. Czerwony można ustawić dla jakieś aplikacji np Gmail. Zielony- sms, niebieski-połączenia. Wygodne są te diody. Podczas ładowania zaświecają się po kolei.
Ładowanie bardzo szybkie, do dwóch godzin mamy pełną baterię. Jeśli chodzi o baterię to wytrzymuje całkiem przyzwoicie dzień przy dużym użytkowaniu Internetu, smsów i połączenia.
Jeśli chodzi o GPS to załapał po 30 sekundach i nie gubił sygnału. Dodam że używałem tylko GPS, bez lokalizowania przez Wi-Fi czy z sieci komórkowej.
Zdjęć jeszcze nie przerzucałem na komputer ale robione w nocy wyglądają super. Oprócz tego jest tylny dotyk do robienia selfie albo przekładania stron, wybudzanie itd.
Ma sterowanie gestami, wybudzanie klawiszami glośności. Całkiem dobrze sprawdza się też tryb oszczędzania energii. Trochę wydłużył działanie przy 15%.
wojt3xx

Pochwały: 2
Telefon:: ZTE

Reklama

Re: Doogee Y100 Valencia2 szybka recenzja

Postprzez Maltis » 3 cze 2015, o 11:52

Dodaj jakieś zdjęcia. Telefonu i telefonem:)
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Maltis
VIP

Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Postprzez wojt3xx » 3 cze 2015, o 17:54

Jakieś krajobrazy jeszcze wrzucę w przyszłości ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wojt3xx

Pochwały: 2
Telefon:: ZTE

Postprzez WhiteMamba » 27 cze 2015, o 11:53

Jaki ma dokladnie procesor?
WhiteMamba
AKTYWNY

Pochwały: 3

Postprzez Krusell » 3 lip 2015, o 12:07

Możesz wrzucić jakiejś zdjęcia robione na dworze? Jak ogólnie sprawuje się telefon? jesteś zadowolony, warto go brać?
Wszedł właśnie do Polskiej dystrybucji za 600zł + słuchawki bezprzewodowe gratis i zastanawiam się czy nie wziąć.
Krusell

Telefon:: Huawei G300

Postprzez michaelred » 3 lip 2015, o 13:06

@up
Pomylily wam sie telefony. To jest recenzja Valencia 2 a nie Valencia 2 PRO
michaelred
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Lenovo a820
ROM: AOSP by Superthan

Powrót do DOOGEE