• Reklama

Doogee X6 pro, po kilku godzinach siadł ekran i dotyk.

Doogee X6 pro, po kilku godzinach siadł ekran i dotyk.

Postprzez KrzysztofAC » 3 sie 2016, o 00:21

Witam mam problem z wymienionym wyżej telefonem, Dziś odebrałem dwie sztuki tego modelu Biała i Czarna. Telefon działał przez jakiś czas, ekran wyświetlał obraz, dotyk reagował. Po jakimś czasie gdy próbowałem go uruchomić wyświetlacz nic nie wyświetlał, działało tylko podświetlanie ekranu i dotyk. Słychać było dźwięk odblokowywania ekranu. Próbowałem telefon wyłączyć na jakiś czas, również wyjmując baterie, ładować(zapala się dioda ładowania), sprawdzałem również czy telefon uruchomi się prawidłowo na baterii z białego modelu. Wszystko na nic, dwa razy po uruchomieniu miałem na środku ekranu nieco jaśniejszy pasek na środku ekranu(od góry do dołu), aktualnie po włączeniu telefonu nie słyszę nawet dźwięku odblokowania telefonu.
Pytanie z czym to może być związane i co powinienem zrobić? Telefon był kupowany na Ali od tego sprzedawcy: http://pl.aliexpress.com/store/2025030 Przesyłka dojechała do mnie z Niemiec. Proszę o pomoc, nie wiem co robić, pisać do sprzedawcy, serwisu, otwierać spór? Pisać, że ekran działał czy, że nie działał od nowości?
KrzysztofAC

Telefon:: NOMU S30

Reklama

Re: Doogee X6 pro, po kilku godzinach siadł ekran i dotyk.

Postprzez fake4r » 3 sie 2016, o 00:30

Pisz prawdę że chodził kilkadziesiąt minut i przestał działać. I chciałbyś odesłać i dostać nowy albo zwrot $. Spór pewnie i tak trzeba będzie otworzyć ale też kwestia co w ogóle na to sprzedawca powie.
fake4r
VIP

Pochwały: 203
Telefon:: Redmi 3

Powrót do DOOGEE