• Reklama

Doogee X5 w promocji JD HUANQIUJINGMAO - zakup i co dalej?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Doogee X5 w promocji z JD.COM - zakup i co dalej?

Postprzez szymi » 24 lis 2015, o 15:29

no to widocznie naprawili, jaki czas jest na potwierdzenie czy też spór?
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Reklama

Postprzez kokosek » 24 lis 2015, o 18:20

Ja co prawda nie zamawiałem tego Doogee, ale słuchawki za 0,05$ od tego samego sprzedawcy. Numer z poczty malezyjskiej mam już od 13.11 i nadal nie działa. Dzisiaj napisałem do niego w tej sprawie, zobaczymy co odpisze.
kokosek

Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi
ROM: MiuiPolska

Postprzez Kruker » 24 lis 2015, o 18:54

Dokładnie to samo u mnie, pisałem do niego kilka dni temu, jak na razie bez odzewu :/
Kruker

Re: Doogee X5 w promocji JD HUANQIUJINGMAO - zakup i co dale

Postprzez djandre » 24 lis 2015, o 22:00

U mnie też jest tracking ale nie działa. Dostałem tylko wiadomość o błędnym adresie i potwierdzenie prawidłowego adresu

Wysłane z mojego JY-S3 przy użyciu Tapatalka
djandre

Pochwały: 2
Telefon:: Jiayu s3
ROM: beta

Postprzez tpawel » 24 lis 2015, o 22:13

Cos ostatnio poczta malezyjska kiepsko działa. Zamawiałem towar na Ali 02.11 i dopiero od poniedziałku mam działający tracking. Tak że cierpliwości:)

Wyslane z G7
tpawel
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez ra-vau » 24 lis 2015, o 22:15

Ja juz pisalem to... Czekam na sma5mrtwatch ponad 1.5msc malezyjska wyslany...

http://www.pos.com.my/postal-services/q ... ackingIds=

Po znaku rownosci wklejamy swoj numer sledzenia ^...
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Postprzez lukastob » 24 lis 2015, o 23:21

Ile kosztował doogee x5 w tej promocji ? To byla ta za ok 30$ ?
lukastob

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Postprzez basa » 24 lis 2015, o 23:49

Nie potwierdzajcie lepiej zamowienia zeby koles nie dostal kasy od jd , aby zglosic dispute bez potwierdzania odbioru paczki nalezy napisac na postsales@jd.com informacja ma zawirac numer zamowienia , numer przedmiotu / oferty , powod zgloszenia reklamacji. U mnie rowniez tracking X5 nie dziala jak i wiele innych u tego sprzedawcy , zmienil nazwe pewnie po to by na promocji black friday sciagnac kolejnych nieswiadomych klientow ktorzy juz wiedza by u niego nie kupowac a nie skojarza go pod nowa nazwa.
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez fake4r » 24 lis 2015, o 23:56

Chyba tak, czekam do końca miesiąca i jak nic nie będzie to zgłaszam refund. A dostałeś już refund tym sposobem? Może lepiej przez sam paypal zgłaszać?
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez basa » 25 lis 2015, o 00:14

Ja jeszcze nie zglaszalem tym sposobem ale pisze o tym u nich w faq oraz na ich stronie fb czytalem ze taka jest procedura. Najpewniejsze jest zgloszenie przez paypal i ponoc juz paypal przyznawal refundy ale mysle ze na poczatek zglosic to na email w zgloszeniu postraszyc sporem paypalem , moze jd ruszy tylek i troche ukroci nieuczciwych sprzedawcow. Jak wszyscy zaczna zglaszac paypalem refundy to skoncza z jd wspolprace a wolalbym jeszcze skorzystac z grudniowych kuponow co mi zostaly :)
basa
VIP

Postprzez fake4r » 25 lis 2015, o 00:23

To w takim razie kto pierwszy będzie niecierpliwy i zgłasza? :) ja daję czas jeszcze tydzień na ten tracking albo u mnie albo u kogoś musi coś ruszyć, a jak nie to chyba nie ma co dalej mrozić tej kasy...
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez basa » 25 lis 2015, o 00:32

Temat mial byc wylacznie o x5 ale porusze jeszcze sprawe posrednio dotyczaca tego zakupu , przy innym zamowieniu z 11.11 u tego sprzedawcy gdzie dostalem tracking do poczty malezyjskiej oczywiscie nie dzialajacy napisalem do niego w tresci grzecznie spytalem czy mam u niego zglosic niedzialajacy tracking czy na postsales@jd.com to bardzo szybko odpisal ze przeprasza i ze sie pomylil z trackingiem i podal mi cyferki do nierejestrowanego wraz z linkiem do sprawdzania , podejrzewam ze i tak fejkowy bo niby wyslane dzien wczesniej. Reasumujac widac ze boi sie tez tego postsales ale tez straszny z jego sciemniacz.
basa
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI