• Reklama

Doogee Valencia dg800 na tle innych

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Doogee Valencia dg800 na tle innych

Postprzez czarnobylek » 7 sie 2014, o 23:28

Witam.
Chciałbym zakupić swojego pierwszego w życiu chińczyka i mam kilka pytań jak każdy w takiej sytuacji :)
Bardzo spodobał mi się wspomniany w temacie telefon Doogee Valencia dg800. Mieści się on w moim przedziale cenowym, parametry mi odpowiadają, jednak chciałbym wiedzieć, czy taki telefon ma szansę wytrzymać okres ok. 2 lat eksploatacji? Może lepiej jednak dopłacić i zakupić Red Rice, lub telefon bardziej znanej firmy, np. Lenovo? Byłbym wdzięczny za podpowiedź. Może ktoś z używających tego modelu ma coś od siebie do powiedzenia? Jeżeli ktoś taki się znajdzie, może odrazu dodać nazwę sprzedawcy od którego zakupił sprzęt, lub jakiegoś zaufanego poprostu.
Dzięki.
czarnobylek

Telefon:: SE

Reklama

Re: Doogee Valencia dg800 na tle innych

Postprzez eteri » 8 sie 2014, o 00:37

Red Rice od Xiaomi to również zaufana marka :) A o Doogee nikt Ci takiej informacji nie udzieli, bo ten telefon w maju(chyba) miał premierę, więc nikt nie wie :)
eteri
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Niedługo Jiayu G3C:)

Postprzez fa.aefe » 8 sie 2014, o 18:49

Jakieś 2 miesiące kupowałem ten telefon dla dziewczyny. Trochę się nim pobawilem i moje spostrzeżenia na plus to dobre wykonanie, ładny ekran o niebo lepszy od lenovo A820, płynne działanie, dobry aparat lepszy niż w moim 2 razy drozszym Zopo 990+,kit kat. Wady to telefon ma słabą baterie szczególnie gdy jest podswietlany ekran, ostatnia aktualizacja trochę poprawiła czas działania, co dziwne a zarazem na plus telefon w stanie czuwania przez tydzień wyczerpał się tylko w 20% rewelacja. Brak diody powiadomień, brak 3g 900, słaby zasięg WiFi.
telefon jest ładny i pomimo wad wart swojej ceny, choć nie wiem czy teraz nie zdecydowałbym się na Jiayu G2F ale tylko ze względu na czas pracy na baterii. Kupowałem na Geeqbuying z kodem znizkowym. Za niewiele więcej można Coolpad 7320 solidna obudowa dobre parametry i większy ekran.
fa.aefe

Pochwały: 7

Postprzez wpc » 8 sie 2014, o 20:45

Córka męczy tego fona od dwóch tygodni, jest zadowolona, mogę podpisać się pod wszystkim co pisze fa.aefe z wyjątkiem WiFi, w córki egzemplarzu działa bardzo dobrze.
W tej cenie, polecam.
wpc

Pochwały: 10
Telefon:: co popadnie

Postprzez marx » 8 sie 2014, o 23:01

Tu masz kilka słów o Doogee Valencia DG800 Raczej nie spotkałem lepszego telefonu w cenie do 330zł
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez czarnobylek » 10 sie 2014, o 03:02

Dzięki za pomoc, chyba go zamówię. Za cztery tygodnie wracam do Polski, to powinien dotrzeć zaraz po powrocie :) A może mógłby ktoś podać dobrego sprzedawce na aliexpres? Kod zniżkowy na Geeqbuying?
czarnobylek

Postprzez Grzech76 » 10 sie 2014, o 05:41

Miałem doogee dg 350. Jeżeli miałbym wymienić wady tego telefonu to była by tylko jedna:
brak wcdma 900, ale UWAGA - nigdy nie miałem problemu z zasięgiem 3g w orange free. Więc tą wadę bym pominął. Uważam firmę dooge za świetną, w stosunku cena jakość.
Grzech76

Pochwały: 3
Telefon:: nokia

Postprzez czarnobylek » 7 wrz 2014, o 20:15

Witam, zmówiłem już telefon, zapłaciłem za niego ok.156$. Niestety został zatrzymany przez UC Poznań. Czy ktoś doświadczony mógłby mi pomóc i napisać jakie dokumenty powinienem wysłać, jak wysoka będzie dopłata i jak długo może zająć cały proces??
czarnobylek

Postprzez mortimer » 7 wrz 2014, o 20:35

Skan z zamówienia, potwierdzenie przelewu i wypełnione pismo, które przyjdzie z UC - to wyślij mailem z podaniem numeru magazynowego przesyłki i czekaj.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
mortimer
AKTYWNY

Pochwały: 96
Telefon:: , a w nim bateria.

Postprzez eteri » 7 wrz 2014, o 20:36

156$?? how da fuck
eteri
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Niedługo Jiayu G3C:)

Postprzez saperq » 7 wrz 2014, o 20:37

Nieźle zapłacił.
antelife.com w Niemieckim magazynie ma za 125$ i 10$ wysyłka do DE (mogłem pośredniczyć ;) ) czyli 135$, do tego żadnego Vatu.
Na aliexpresie pewno jeszcze taniej :)
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Asus Zenfone max
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Asus Zenfone Max

Postprzez czarnobylek » 7 wrz 2014, o 20:45

Nie kupiłem Doogee Valencia dg800, wybrałem jednak inny telefon :) Dzięki za pomoc mortimer.
czarnobylek

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?