• Reklama

Doogee Turbo DG2014 piękny, cienki i tani telefon

Re: Doogee Turbo DG2014 piękny, cienki i tani telefon

Postprzez silas » 25 cze 2014, o 20:57

maniek - jestem na tym samym etapie co Ty... z tego co ja się dowiedziałem...

bateria wytrzyma dzień normalnego używania - choć zarówno "dzień" jak i "normalne używanie" to pojęcie dość nieprecyzyjne :)
zdjęcia ok - kamera mogłaby być lepsza ale jakoś tam to działa
dźwięk ze słuchawek ubogi i w mono - podobno potrzebna jest przelotka i ma niby działać
gps ponoć łapie w pomieszczeniu - niestety nikt nie opisywał jak to ma się do navi/endomoto itp...
powoli pojawiają się romy:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

istnieje pl strona i ponoć serwis...
Kod: Zaznacz cały

wszystko powyższe zasłyszane, zaczytane itp.

podsumowując -w tej cenie (do 500pln) nie znalazłem niczego lepszego... chyba klamka zapadła i zamawiam żółtaczkę z dodatkową baterią.
http://www.aliexpress.com/item/DOOGEE-T ... 82236.html
silas

Telefon:: BB 9900 Bold
ROM: stock

Reklama

Postprzez akarw1234 » 26 cze 2014, o 22:15

Witam, to mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich bardzo serdecznie! :-)
Mam pytanie odnośnie tego Doogee. Pisze że pamięć wbudowana to 8gb. Jednak ile miejsca jest dostępne na aplikacje (lubię sobie popykać w jakąś bardziej wymagającą "gierkę"), bo gdy myślałem nad zakupem Overmaxa Vertisa Aim okazało się że ilość miejsca na aplikacje to około 1gb, co jest dla mnie wartością trochę za małą (a raczej tak widziałem na innym forum że tyle jest na aplikacje). Tak więc ile jest miejsca na aplikacje? Bo nie powiem, bardzo się na niego napaliłem ;-). Znaczy w Overmaxie miejsce było jakoś podzielone i tak jakby 1gb było na apki, zaś reszta wolnej przestrzeni było na.... hm... nie za bardzo wiem na co ;-), ale jakby nie było, jeśli coś się na Overmaxa ściągało, to zapełniało się to 1gb a nie to drugie.
akarw1234

Telefon:: Sony Xperia M

Postprzez filozof71 » 27 cze 2014, o 02:35

No szkoda, że bez 900Mhz bo bardzo mi się podoba jak telefon jest cienki. No trochę kłamią z tą grubością 5,5mm, ma trochę więcej.

pozdrawiam Filozof71
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Postprzez color1 » 12 lip 2014, o 14:06

Przez jakiś czas pobawiłem się tym fonem... naprawdę mogę polecić, wszystko działa płynnie, elegancko dopracowany 4.2.9 (kilka nie spolszczonych pozycji w menu, ale nie przeszkadza, i nie wiedzieć czemu nie działają profile ekranowe (motywy), chyba że coś nie umiem ich ustawić...) zwłaszcza że cena ostatnio spadła (+/- 135 $). Jak pojawi się KK to będzie super.
Sprawdzałem też gps - nie jest tak źle jak "maluja" - z danymi komórkowymi radzi sobie bardzo dobrze, bez - łapie dłużej ale automapa śmiga bez zawirowań. Bateria tez daje radę.

Gdyby nie był taki kanciasty (damski) pewnie bym sobie sprawił, zwłaszcza że ponad 3x tańszy od ascenda p7 ;)
Ostatnio edytowano 12 lip 2014, o 15:31 przez color1, łącznie edytowano 2 razy
color1

Pochwały: 1
Telefon:: kilka różnych
ROM: fabryczny

Postprzez maniek669 » 12 lip 2014, o 14:35

jak ktoś by chciał to mam do sprzedaży nówkę, żółtą po kosztach - 500zł z wysyłką. Gratis otwierane etui i dwie folie na ekran.
maniek669

Pochwały: 4
Telefon:: iphone 5s

Postprzez alessa26 » 6 sie 2014, o 18:01

Mam pytanie odnośnie tego telefonu: czy świecą Wam się te 3 klawisze (home, cofnij, opcje) u dołu ekranu? Bo w moim egzemplarzu nie i to mnie denerwuje w tym telefonie najbardziej. Wcześniej się z tym nie spotkałam, żeby te klawisze nie były podświetlane. Jeśli idzie to jakoś ustawić będę wdzięczna za podpowiedź. Poza tym defektem reszta jest świetna moim zdaniem.
alessa26

Telefon:: Doogee

Postprzez piotrekmisk » 26 sie 2014, o 01:27

Właśnie dzisiaj odebrałem paczkę z tym telefonem;-) Jest naprawdę dobrej jakości (sztywny - metalowy korpus robi swoje nie to co ten tandetny plastyk w samsungach) i szybki. Miałem kiedyś LG L7 P700 (4,3') i naprawdę strach tego było używać bez dodatkowe plastikowego etui - jak się brało w ręce to miałem wrażenie, że się złamie (trzeszczało wyginało się chyba wszystko). Ogólnie LG robi szajs (nie oceniam modeli LG z wyższej półki bo nie używałem).
Z baterią chyba nie ma tragedii. Polecam wszystkim.

Kupiłem tutaj: za 133 dol. (w zestawie z silikonowym etui)

http://www.aliexpress.com/item/Cheap-DOOGEE-DG2014-MTK6582-Quad-Core-5-inch-IPS-OGS-6-3mm-Ultrathin-13MP-Camera-Android/1659838325.html
(bardzo szbyka przesyłka 19 dni od kliknięcia kup teraz - 16 dni szła do polski)

U mnie też nie świecą te przyciski u dołu. Są one fabrycznie nie podświetlane cyt. ze strony: http://chinamobilemag.com/doogee-turbo-dg2014-review/

Obrazek
piotrekmisk

Pochwały: 3
Telefon:: MEIZU M3S

Postprzez qkiz_xt » 28 sie 2014, o 12:36

Powiedzcie mi czy jeśli kupię leather case z okienkiem np. takie:
Kod: Zaznacz cały
To przez to okienko można np. odbierać tel itd, czy ekran zostaje zmniejszony do tego okienka jak to ma miejsce np. w note 3?
qkiz_xt

Pochwały: 1
Telefon:: STAR

Postprzez pyton1988 » 24 paź 2014, o 09:17

Mam okazje kupić używany dg2014 w dobrej cenie, powiedzcie mi czy wart jest np 350zł?
Telefon ma być dla kobiety, jak z tą baterią w tym telefonie oraz jakie są ogólne wrażenia?
pyton1988

Telefon:: Lenov a820

Poprzednia strona

Powrót do DOOGEE