• Reklama

Doogee Turbo DG2014 piękny, cienki i tani telefon

Re: Doogee Turbo DG2014 piękny, cienki i tani telefon

Postprzez Maltis » 13 kwi 2014, o 11:34

Lajsta tutaj zobacz za niewiele ponad 500zł masz Dogiego z Octacore, 5,5 calowym wyswietlaczem i KitKatem(?).
http://www.banggood.com/DOOGEE-DAGGER-D ... rrency=USD Ceny mają fajne nie powiem.
Maltis
VIP

Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Reklama

Postprzez lajsta » 12 maja 2014, o 23:36

No i już go mam ;) Sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli bo w międzyczasie wszcząłem spór, na który sprzedawca, pomimo, że korespondował ze mną w tej sprawie, nie odpowiedział i po 5 dniach rozstrzygnięto go na moja korzyść. Nie dość więc, że fon przyszedł bez VAT to jeszcze dostanę zwrot kasy - 142$ z groszem. Nie będę jednak "polnische schweine" i zagadam do sellera jak dostanę zwrot. Kupię drugiego DOOGEE i zaraz potwierdzę odbiór.
Ale do rzeczy - telefon naprawdę świetnie wygląda - estetyka i jakość wykonania nie budzi zastrzeżeń. Telefon przyszedł od razu z naklejona folia na ekran, etui typu Flip i standardową reszta akcesoriów. Parametry fona są prawie identyczne jak ZTE V987 więc i działanie jest podobne. Wszystko śmiga płynnie i bez zacięć. Bardzo głośno i wyraźnie pracuje głośnik - byłem zaskoczony. Najbardziej podoba mi się jego "ospałość" - jest jak po kuracji odchudzającej - jakbym trzymał trochę większą kartę kredytową. Wybrałem kolor biały (bo to dla kobiety prezent będzie). Boczne krawędzie chyba są metalowe i na końcach maja mikrośrubki. Wygląda to naprawdę ładnie. Co do działania nie mam żadnego "ale" - zobaczymy jak daje radę bateria. Aparat wygląda na standardowo - na szybko ciachnąłem fotkę w trakcie rozpakowywania. GPS raz-dwa złapał fixa w mieszkaniu po włączeniu wszystkich "wspomagaczy" rzecz jasna jak A-GPS i EPO. Generalnie telefon dziala jak V987 z tym, że jest od niego znacznie lżejszy, cieńszy i - moim zdaniem - po prostu ładniejszy. No i do tego ta cena - 440zł - po prostu miód.
Spoiler:

tumektumekk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No tak, ale to dopiero przedsprzedaż a ja już mam ZOPO 990+ więc jakoś mnie to nie kręci, ale kto wie...może za jakieś pół roku ;-D
lajsta
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: NubiaZ7mini

Postprzez bartazzz » 13 maja 2014, o 12:27

lajsta napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No tak, ale to dopiero przedsprzedaż a ja już mam ZOPO 990+ więc jakoś mnie to nie kręci, ale kto wie...może za jakieś pół roku ;-D
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez piryt » 13 maja 2014, o 17:51

lajsta napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Głupie pytanie mam. Skoro zamówiłeś około 12 kwietnia, a mamy 13 maja, co daje miesiąc, więc dlaczego zakładałeś spór?
piryt

Postprzez lajsta » 15 maja 2014, o 19:04

Zamówiłem 2.4. I w pewnym momencie telefon "zawisł" na prawie miesiac. Wszcząłem więc spór (a kto mi zabroni?). Nie wiem dlaczego sprzedawca nie nie ustosunkować się przez 5dni ale to była jego działka. Wymieniliśmy wiec jeszcze raz maile i jest załatwione jak trzeba.
lajsta
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: NubiaZ7mini

Postprzez szychan1 » 6 cze 2014, o 14:06

Kolega wyżej chyba trochę za wcześnie wszczął spór ;-)
Również zdecydowałem się na zakup tego telefonu.
Zobaczymy co to będzie.Strasznie się niecierpliwię :roll: mimo tego ,że od wysłania upłynęło dopiero a raczej aż 17 dni :roll: .
szychan1

Pochwały: 1
Telefon:: Doogee 2014

Postprzez silas » 17 cze 2014, o 10:58

bondziorno... zamierzam kupić to ustrojstwo... ale nigdy nie kupowałem bezpośrednio od chińczyków w taki sposób. powiedzcie gdzie zamawialiście??

no i pytanie do użytkowników - jak ta nieszczęsna bateria się sprawuje - wytrzymie dobę?

aaa i czy ma opcję udostępniania internetu po WiFi???
silas

Telefon:: BB 9900 Bold
ROM: stock

Postprzez szychan1 » 20 cze 2014, o 23:50

Jak się bawi to nie ma szans na dobę ( gry , dużo internetu).
Ale jak tylko sms się wysyła i dzwoni to pare dni nawet potrzyma.
-Tak ma Hotspota
Polecam wyposażyć się dodatkowo w jakiś mały bank energi na 2 bat.
Nawet jak siedzę dużo na necie i gram w gierki to 2 dni luźno na takim zestawie trzyma
szychan1

Postprzez silas » 21 cze 2014, o 01:47

czyli warte to to swojej ceny??
nie ukrywam, że boje się tej baterii ale jeśli potrzyma te 16godzin przy normalnym użytkowaniu to jestem w stanie to przełknąć.

jako, że jak już zamówię to z dodatkową baterią to czy takie coś będzie dobrym rozwiązaniem??

http://www.aliexpress.com/item/New-US-L ... 89227.html

używał ktoś tego - czy nie psuje baterii?? czy lepiej sobie darować i ładować poprzez telefon??
silas

Postprzez szychan1 » 21 cze 2014, o 01:59

Kolega ma takie urządzenie bo przez telefon mu nie ładuje i sobie chwali.
Sam żałuję ,że nie kupiłem 2 bateri ,ale w sumie noszenie banku nie jest dla mnie uciążliwe.
Telefon jak najbardziej wart ceny - jak na razie (do czasu aż się nie zepsuje) wszystko ok .
Jedyne co to trochę słabe wzmocnienie z jacka - może to kwesta softu albo czegoś takiego ale tragedii nie ma .
(PS:zrobiłem o tym temat w tym dziale)

Autor postu otrzymał pochwałę
szychan1

Postprzez silas » 21 cze 2014, o 02:17

no właśnie miałem się dopytywać o problem cicho grających słuchawek... temat widziałem. jeśli nie jest bardzo cicho to może i dobrze dla uszu :)

nie pozostaje mi nic tylko zamówić - czekam tylko na kartę płatniczą z mBanku i działam z doogee... no chyba, że mi coś strzeli bo jeszcze zastanawiam się na iocean x7 hd, lenovo s820, ZTE red bull V5. iNew V3 odpuściłem bo bateria kaszanka...
silas

Postprzez maniek669 » 25 cze 2014, o 15:54

no Panowie, już trochę czasu minęło, poproszę użytkownika dg2014 o jakieś podsumowanie: jak bateria, gps, zdjęcia, ogólnie telefon, bo wydaje się bardzo fajną propozycją i chyba go zamówię.
dzięki
maniek669

Pochwały: 4
Telefon:: iphone 5s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do DOOGEE