• Reklama

Doogee DG310 za 88.88 dalara

Re: Doogee DG310 za 88.88 dalara

Postprzez gucio222 » 15 lut 2015, o 13:03

Mam ten telefon od 4 miesięcy kupiony jako nowość z etui i darmową przesyłką za 94$. Akumulator szału nie ma ale ja używam go dużo do gadania ale nie było momentu by padł tego samego dnia. A gadam czasami 4 godziny dziennie. Do gadania starcza do 3 dni. Natomiast surfowanie po sieci to niezależnie czy po 3G cz WiFi to padnie po 4-5 godzinach. Plusem jest że WiFi nie obciąża telefonu wcale bardziej. Obudowa bardzo solidna co do milimetra zgodna z Galaxy S5 i naklejona bardzo starannie folia ochronna. Ktoś pisał że telefon nie ma ochrony. Ja swoją folię odkryłem po tygodniu. Moduł GPS łapie fixa 3x szybciej niż mój TomTom. W sumie fajny telefon za niewielkie pieniądze. Od czasu kupna dwa razy wołał o aktualizację systemu więc Chińczycy nie porzucili tego modelu zaraz po wyprodukowaniu. Jestem zadowolony.
gucio222

Telefon:: 696407725

Reklama

Re: Doogee DG310 za 88.88 dalara

Postprzez eyeti » 1 kwi 2015, o 12:35

Zakupiłem telefon mojej rodzicielce i na baterie na narzeka, przy kilkunastu minutach rozmowy i umiarkowanego przeglądania internetu bateria trzyma nawet 3 dni. Jedyne do czego można się przyczepić to TRAGICZNY APARAT, ale czego się spodziewać w telefonie za mniej niż 80 dolarów. :D Obudowa bardzo dobrze skomponowana, nie skrzypi jak to bywa np. w Samsungach :D Bardzo na plus i w tej cenie chyba bezkonkurencyjny.
eyeti

Poprzednia strona

Powrót do DOOGEE