• Reklama

Dooge dg 2014 - Problem z dźwiękiem - jack

Dooge dg 2014 - Problem z dźwiękiem - jack

Postprzez szychan1 » 20 cze 2014, o 23:00

Witam
Nie jestem do końca pewien czy piszę w dobrym temacie.
Mianowicie niedawno zakupiłem telefon Doogee dg 2014 . Wszystko pięknie ładnie aż do momentu gdy wgrałem pierwsze utwory.
Chodzi o to ,że telefon na słuchawkach gra w porównaniu z innym urządzeniami bardzo cicho (nie jest jakoś mega cicho ,ale jestem trochę rozczarowany) .Jeśli to pomoże głośność jest +/- taka jak w N95 8gb przy 70% głośności. Po podbiciu głośności/bassu pobranym programem jakość znacznie spada co prawdopodobnie oznacza niedostateczne wzmocnienie.
Chciałbym podkreślić ,że problem z głosem występuje tylko przy jacku ,bo głośnik główny zewnętrzy mogę powiedzieć ,że gra b. głośno.]
Teraz pytanie jest takie - czy to tylko te telefony tak grają ,czy jest to cecha firmowa Doogee czy może jest z nim coś nie tak.

Dziękuje ;
Pozdrawiam ;
szychan1

Pochwały: 1
Telefon:: Doogee 2014

Reklama

Re: Dooge dg 2014 - Problem z dźwiękiem - jack

Postprzez color1 » 24 cze 2014, o 03:18

i chyba zapomniales dodac, ze gra w mono - w tym telefonie wymagana jest przejsciowka na jack, bo ma zamienione bieguny mikrofonu z masą chyba (albo jednym z kanałów) - mialem to samo, przejsciowka zalatwia sprawe i jest ok.
color1

Telefon:: kilka różnych
ROM: fabryczny

Postprzez silas » 25 cze 2014, o 15:14

emmm... możesz dać dokladnie znać co to za przejściówka?

no i nie byłbym sobą nie zadając tego pytania... jak z baterią - da się to to od rana do wieczora czy się nie da? no i ogólnie jak oceniasz telefon?
silas

Telefon:: BB 9900 Bold
ROM: stock

Postprzez color1 » 25 cze 2014, o 23:28

w tym doogee po prostu konektory w gniezdzie sluchawkowym sa chyba jak do iphon-a i potrzeba przejsciowki/adaptera jak do innych urządzeń “non-Apple”
mialem w komplecie z jakimis sluchawkami taki adapter, podlaczylem i jest ok, a jak podlacze bezposrednio sluchawki takie z przyciskiem do odbierania polaczen to efekt jest taki ze normalnie gra mono (lub bez masy), ale po wcisnieciu tego przycisku od polaczen, to gra stereo (mowa oczywiscie o przypadku dg2014, efekt taki rowniez jest widoczny jak się trochę wyciągnie jacka z gniazda) - nie wiem, moze to przypadlosc mojego egzemplarza, bo nie slyszalem opinii na ten temat gdzie indziej.

co do baterii, przy intensywnym uzytkowaniu (corka go uzywa, nie ja) starcza spokojnie na caly dzien ), dane, wifi, fb online, smsy jeden za drugim..., w trybie czuwania 3 dni da rade (nie sprawdzalem zbytnio jak z czuwaniem)
telefon bardzo mi sie podoba, jak za ta cene to rewelka. wszystko dziala bez zajakniecia.
ale slyszalem, ze roznie bywa z zasiegiem, jak pojechal do ue to w roamingu cos kluczyl, ale to relacja corki wiec malo obiektywna ;)
ale nie ma co ukrywac, to damski telefon ;) - przynajmniej nie w moim guscie, moze przez to ze kanciasty, ale wszystko kwestia wlasnie gustu.
color1

Telefon:: kilka różnych
ROM: fabryczny

Postprzez henex1980 » 23 paź 2014, o 13:34

Witam. Jaka to przejściówka? Proszę podać konkretny link do tego adaptera jack. Dziękuje.
henex1980

Telefon:: Newman N2

Powrót do DOOGEE