• Reklama

Doładowanie telefonu za DARMO!

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Czy ci pomogłem? Mam nadzieję że tak :)

TAK :D
1
100%
NIE :(
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 1

Doładowanie telefonu za DARMO!

Postprzez MrSciPhone » 20 mar 2011, o 12:58

Sposób na Darmowe Doładowanie Komórki


Długo szukałem sposobu jak za darmo zasilić telefon, przeszukałem internet, trafiłem na wiele stron, ale większość z nich okazała się tylko ściemą gdzie można zarobić kilka groszy albo nie wypłacają zarobionej kasy.

W końcu trafiłem na ciekawą witrynę a co najważniejsze działającą - co sam sprawdziłem. Po 4 dniach uzbierałem 30zł co mnie zaskoczyło! Zleciłem doładowanie komórki a 5 minut później miałem już kasę na telefonie! W pierwszy miesiąc zarobiłem prawie 200zł a że nie mam co teraz robić z tą kasą to doładowuje telefony znajomym...
Na stronce są też ciekawe rzeczy na telefon - gry java, tapety itp...

Warunki są dość proste, trzeba zarejestrować się, aktywować konto sms'em. Na start dostaje się 20zł do wykorzystania w serwisie. Każdy dostaje swój prywatny link z którego może polecać stronę innym - za każdą poleconą osobę dostaje się kolejne 4zł! Wystarczy polecić trochę osób i już można doładować konto!
A polecanie jest banalne, wystarczy wklejić link do opisu na GG lub do śledzika na NK, Fotce itp. Można też dać wiadomość na forum, blogu lub gdziekolwiek indziej...

Link do strony:


[hide]http://www.nakom.pl[/hide]

reflink
Ostatnio edytowano 20 mar 2011, o 23:16 przez MrSciPhone, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MrSciPhone
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 mar 2011, o 14:04
Lokalizacja: Częstochowa

Reklama

Postprzez marx » 20 mar 2011, o 23:32

Zapraszam Cię na stronę:
blue.pl

Gdzie:
- zasilisz telefon na kartę jednym kliknięciem
- zasilisz kilka telefonów na kartę za pomocą jednej płatności
- sprawdzisz status realizowanych doładowań i historię zakupów

Zarejestruj się i odbierz 2 zł na doładowanie :-)
Cashback na blue.pl! Zaloguj się i zrób doładowanie a 1% wartości transakcji trafi z powrotem na Twoje konto!
marx
Administrator
 
Posty: 12500
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim


Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron