• Reklama

Dokonanie płatności aliexpress i inne

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Dokonanie płatności aliexpress i inne

Postprzez 2Le » 19 maja 2014, o 21:14

Cześć wszystkim!

Tak jak w temacie chciałbym, abyście powiedzieli mi jak mogę dokonać płatności za dany towar w aliexpress lub w innych sklepach internetowych. Zakładam ten wątek z powodu braku mojej wiedzy na ten temat. Przewertowałem trochę tego forum, ale jest tego zbyt wiele, żebym sam wszystko ogarnął także piszę tutaj. Czytałem, że skrill nie jest już obsługiwany przez aliexpress, przelew nie wchodzi w grę, gdyż do zapłaty za dany towar doliczana jest kwota ok. 100zł. Nie posiadam karty debetowej, a rodzice uważają, że podawanie numerów karty przy tego typu płatnościach jest niebezpieczne (że będą pobierać kasę). Jestem w kropce, a chcę zamówić jakiś telefon. Polecacie mi jakieś rozwiązanie?

Pozdrawiam,
Marcin.
Wierny chińczykom - aktualnie COOL1 4/32
2Le
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: Cool1

Reklama

Re: Dokonanie płatności aliexpress i inne

Postprzez ebola1972 » 19 maja 2014, o 21:17

Zapłata przez Paypal

Wysłane z mojego Onda V975m przy użyciu Tapatalka
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez marx » 19 maja 2014, o 21:37

s tym ze oficjlnie na aliexpress paypalem nie płacimy, rodzice słusznie maja obawy ale nie jest aż tak strasznie.
Jednorazowy zakup można zwykła kartą zapłacić, jak maz zamiar więcej kupować to niech rodzice wyrobią specjalną karte na tą okazję, nic to nie kosztuje.
jak-placic-na-aliexpress-t2154.html
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez 2Le » 20 maja 2014, o 02:06

Czyli jak. Raczej nie "okradną" mnie, gdy zrobię transakcję z karty rodziców? Nie chce mieć później problemów :)
2Le
AKTYWNY

Postprzez marx » 20 maja 2014, o 02:24

raczej nie okradną
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez kaol » 20 maja 2014, o 10:51

Po mimo, że wiele ludzi płaci z głównego konta za swoje zakupy to ja dalej polecam założyć konto w $ i kartę są za darmo i zawsze trochę się na tym oszczędzi

A jak zrobi się zakupy raz to już raczej powracasz i zamawiasz coraz to więcej ;)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2

Postprzez 2Le » 20 maja 2014, o 11:27

Według tego co napisał Marxxx
"telchina.pl/jak-placic-na-aliexpress-t2154.html"

Wyrobienie takiego konta to 25zł, a na chwilę obecną chcę zamówić tylko 1 telefon i nic więcej, więc nie opłaca mi się obarczać kolejnymi kosztami.

Zapewne masz rację kaol, ale jestem w tym zielony i pierwszy raz sam muszę się przekonać, że to działa itd. Wtedy założę tą kartę wirtualną ;)
2Le
AKTYWNY

Postprzez kaol » 20 maja 2014, o 11:31

sposób 2 jest darmowy

1 Zakładasz konto tu
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

2 logujesz się przechodzisz na konta walutowe i zakładasz konto w $
3 zakładasz kartę do konta w $

Gdy masz jakieś inne konto już w zł to zakładanie zajmuje chwile ale gdy nie masz konta to już trzeba dłużej czasu... Ale teraz bez konta internetowego to ja sobie nie wyobrażam zakupów :P
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI