• Reklama

Dojście do OneplusOne

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Dojście do OneplusOne

Postprzez kam100 » 8 lip 2014, o 15:50

Witam :)

Chciałem się zapytać czy ma ktoś jakieś dojście do OneplusOne 64GB? Najlepiej zaproszenie. Czytałem , że pare osób na tym forum ma swoje zabaweczki także mogli by podzielić się zaproszeniami :D
Nie chcę kupywać z ali bo nie wiem czy są to w 100% oryginalne telefony no i też cena jest wygórowana :) (najniższa 500$). Jeśli temat jest w nieodpowiednim dziale to przepraszam ale nie znalazłem odpowiedniego ;) Jeśli ktoś coś to proszę o odpowiedź :)

Pozdrawiam!
kam100

Pochwały: 1
Telefon:: Oneplus One

Reklama

Re: Dojście do OneplusOne

Postprzez bartazzz » 8 lip 2014, o 15:56

kam100 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

kup sobie na spemall albo 1949deal stamtąd podróbki nie dostaniesz. Cena 385 USd więc do przeżycia, a zaproszenia to raczej ciezki temat
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez kam100 » 8 lip 2014, o 16:07

385$ jest za 16GB :) niestety telefon nie ma slotu na SDcard więc przyda się 64GB (a takowa wersja kosztuje 447.99$ na spemallu). Co serwis to drożej :D
Jeśli do tygodnia się nic nie znajdzie to będzie trzeba kupić po zawyżonej cenie :) Bo telefon i tak jest bezkonkurencyjny.
kam100

Postprzez bartazzz » 8 lip 2014, o 16:20

sam nie startowałem po zaproszenia ale wiem że temat jest ciężki i ciekaw jestem czy forum ktoś takowe otrzymał
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez kam100 » 8 lip 2014, o 16:35

Z zaproszeniami to jest masakra :) Pare tysięcy próśb jest codziennie chyba na tym ich forum.
kam100

Postprzez mrergie » 8 lip 2014, o 16:46

O tych zaproszeniach to każdy słyszał a nikt nie widział. Za duża jest teraz popularność tego telefonu i przez to nie bardzo da się zdobyć takie zaproszenia, poza tym sam telefon po wyższej cenie nie wszędzie jest dostępny. A o wersji 64GB to można sobie póki co najwyżej marzyć, podobnie z czarnym kolorem - jak już gdzieś jest to jest to biały.
Jeśli mocno zależy tobie na zaproszeniu to zawsze możesz je od kogoś odkupić :-D Są i tacy którzy je sprzedają, a to i tak opłacalne jest bo mimo wszystko wciąż wyjdzie taniej niż normalny zakup od resellera. Pozostaje jeszcze sprawa zakupu zaproszeniowego z Polski, jakiś czas temu to według planu zaproszenia miały działać tylko w regionach w których 1+ już działa lub przynajmniej docelowo zamierza działać - u nas ich nie ma i nie będzie.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez filozof71 » 8 lip 2014, o 17:05

Przecież z tymi zaproszeniami to jest cyrk. Po pierwsze telefon nie ma jeszcze polskiej dystrybucji więc musiałbyś się zarejestrować na adres mieszkającej za granicą rodziny lub znajomego i poniósłbyś dodatkowe koszty wysyłki. Po drugie cała akcja z zaproszeniami to nic innego jak oszustwo: ludzie uczestnicząc w konkursach mają obowiązek spamować wszelkie możliwe portale społecznościowe informacjami o telefonie. W ten sposób za cenę niewielkiej ilości urządzeń po zaniżonej cenie producent rozkręcił potężną kampanie marketingową. Tymczasem telefon jest już sprzedawany w kilku krajach (np. Indie na Amazon.in) po normalnej (czyli wyśzej od promowanej na zaproszenia) cenie. Telefon zyskał pozytywne recenzje przy założeniu tej niskiej ceny stał się święętym Grallem za którego JELENIE teraz są gotowa zapłacić dwa razy drożej. Samo forum telefonu jest również prawie całkowicie pozbawione merytorycznych wypowiedzi, większośc jest w stylu "Wow, its wonderfull, will bi pink color avaialble" LOL Sam telefon : single sim, brak irda.
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Postprzez filozof71 » 8 lip 2014, o 19:59

kam100 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale Cię urobili na desperata. Jest wiele telefonów Single SIM lepszych od niego a mit powstał tylko dzięki niskiej cenie jak masz za niego zapłacić ponad $400 (bez VATu!!!) to znajdzie się coś lepszego. A co zrobisz w przypadku usterki? Bedziesz odsyłał do Chin i wierzył, że Ci naprawią?
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Postprzez kam100 » 8 lip 2014, o 23:00

No to podaj mi propozycje czegoś lepszego od Oneplus One do 1400zł :) Odbiegniemy w sumie troche od tematu.. mam nadzieje ,że moderator się nie pogniewa ;) Zależy mi na świetnym aparacie i ogólnej sprawności telefonu. Ważne żeby był lepszy niż note3 :D
kam100

Postprzez mrergie » 8 lip 2014, o 23:07

A znalezienie czegoś podobnego/lepszego to ma być jakieś wyzwanie?
Xiaomi Mi3 wciąż jest super, nic a nic się nie zestarzał. Z tych dwóch wolałbym zdecydowanie Mi3. Na korzyść 1+1 może przemawiać najwyżej dobrze wykonane 5,5"
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez kam100 » 8 lip 2014, o 23:16

Nie ma czegoś ,,ładniejszego,, :D Patrzę na Antutu to Xiaomi jest na 3 miejscu a Oneplus One na 2 :) czyli klasyfikuje się nieźle.
kam100

Postprzez kam100 » 9 lip 2014, o 00:09

http://www.aliexpress.com/item/OnePlus- ... 5.html?s=p
Tak z czystej ciekawości. To będzie fake?
kam100

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?