• Reklama

Dobry aparat w przystępnej cenie

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Dobry aparat w przystępnej cenie

Postprzez mysterious » 24 sie 2015, o 23:23

Witam!
Zachęcony waszym dobrym doradztwem zwracam się z kolejnym pytaniem :)
Cena (bez VAT):Do 150$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: Nie mniejszy niż 4,7 do maks 5,5
Ilość RAM/ROM/Procesor: co najmniej 1gb/co najmniej 8gb/ mniej ważny jaki, ważne, żeby żwawo chodizł
Dual/Single sim: Bez znaczenia
Preferowane marki: Bez znaczenia(byleby była to konkretna firma tworząca sprawne smartfony, a nie kolejna marka widmo)
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Preferowana europa, ale z chin zamówić także mogę.
Wymagania (parametry, funkcje): Zależy mi na tym, żeby smartfon robił przyzwoite zdjęcia(zdaję sobie sprawę z tego, że zdjęcia z telefonu, zwłaszcza taniego rewelacyjne nie będę, ale wiadomo o co mi chodzi ;) ), żeby nie zamulał( i był w stanie odpalić większość aplikacji i niewymagające gierki) i był nie najbrzydszy.

Liczę na pomoc!
Bardzo niezadowolony ze swojego Xiaomi
mysterious

Telefon:: Xiaomi/HTC/Huawei

Reklama

Re: Dobry aparat w przystępnej cenie

Postprzez Flyagaric » 24 sie 2015, o 23:49

Na gizchina mają się jutro pojawić zdjęcia robione Meizu M2 (nie 'Note'). Spojrzyj na to, zebyś wiedział, czy wystarczająco dobre, a potem obejrzyj sobie na youtubie jak wygląda Flyme (to ich autorski Android), bo chociaż jest to dopracowane, to nie każdemu się musi podobać. Cena tego fona to ok.135-140$. Na aliexpress jutro będzie akcja i ja planuję go wyrwać za ok.100-105$ - do tego były jednak potrzebne pewne przygotowania, na które jest już późno. Bez tych przygotowań da się jutro i tak uzyskać 14$ zniżki (pierwszy zakup - 4$ i za wartość przedmiotu - 10$) z appki mobilnej. Zapowiada się bardzo łakomy kąsek. Pierwsze wrażenia z używania go są przypięte na gizmochina.com na głównej stronie.
W tej cenie trudno będzie wyrwać coś równie dobrego, z przyzwoitym aparatem, ale koledzy pewnie coś dorzucą.

Niestety, ale żeby był większy wybór z fajnym już (a nie tylko 'znośnym' aparatem, to trza dołożyć jakieś 15-20$).
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez kajak46 » 25 sie 2015, o 00:37

Również ciekawi mnie M2, ale o ile się nie mylę w stosunku do M2 note nie ma podwójnej diody led. A co byś polecił jeśli do tej kwoty dorzucić wspomniane 15-20$ (patrząc na aparat)
kajak46

Telefon:: lg l9

Postprzez Flyagaric » 25 sie 2015, o 01:58

Ja chciałem mieć tak dobry aparat jak się tylko da i w wziąłem Gionee E7, bo do 200$ lepszych zdjęć nie robi nic. Dopiero powyżej tej granicy jest Mx4. Gionee oferuje bardzo dużo za ~165$, ale ma swoje ograniczenia. To znakomity i mocny wciąż sprzęt (ma bardzo mocną grafę i wciąż mocny proc), ale nie ma LTE, tylko single SIM i dostać można już tylko ostatnie egzemplarze, które są białe (!). Nie ma czytnika kart, ale ma 3GB RAM i 32GB ROM, więc mnie wystarcza. Za to zdjęcia robi lepsze niż się spodziewałem, ma świetny i dopracowany soft (trzeba wgrywać updejt, bo nie wiem czemu dostarczają je z poprzednim, ale to łatwe jak cholera) i jest znakomicie wykonany. Nie zamieniłbym na żadnego Samsunga - to pewne.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez ddr » 25 sie 2015, o 03:27

@UP, a jak bateria? Ile razy dziennie ładujesz? :D
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez TLasky » 25 sie 2015, o 13:44

Ja ładuję raz dziennie przy założeniu, że używam go bardzo intensywnie (to mój służbowy).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez Flyagaric » 25 sie 2015, o 13:53

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ponieważ nie używam danych po sieci, to zdarza się, że 2 dni wytrzyma. WiFi różnie, czasem chodzi nonstop, czasem pamiętam, by wyłączyć, jak go nie uzywam.
Przy intensywnym używaniu, nie zdarzyło się, żeby 1 dnia nie wytrzymał.
Flyagaric
VIP

Postprzez mysterious » 26 sie 2015, o 00:13

A jeszcze jakieś opcje?:D

Nadmienię jeszcze, ze nie będę smartfonem robił zdjęć do kalendarzy czy plakatów. Chodzi mi o zrobienie zdjęcia w miarę przyzwoitego.
Zastanawiałem się nad Polskim(tak jakby polskim) myphonem cubem(znajoma ma), który zdjęcia robi naprawdę spoko, ale wolałem zapytac się was na forum czy macie jakieś lepsze opcje ;)
mysterious

Postprzez ddr » 26 sie 2015, o 01:18

Każda opcja będzie lepsza :D.
Ten elife mi się pomylił z iuni u2, ten miał problemy z wytrzymaniem dnia.
Elife stoi pewnie koło 180$, więc lekko ponad budżet.
Iuni dorwiesz już za 140$ http://www.aliexpress.com/store/product ... -V7ieiEi2n
Tylko musiałbyś poczytać o tym modelu.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez mysterious » 26 sie 2015, o 02:14

Iuni czyli protoplasta allview x coś mini? Czytałem jego recenzję(jako Allview) i była naprawdę pozytywna. Swoją drogą zastanawiające, że z rumuńską nalepką telefon jest(był) aż o tyle droższy...
mysterious

Postprzez marx » 27 sie 2015, o 22:15

W tym temacie jest porównanie zdjc z wielu telefonów, proszę też dodawać kolejne, brakuje Gionee E7 więc proszę aby ktoś dodał zdjęcia nim robione
porownanie-aparatow-i-zdjec-w-chinskich-telefonach-t4845.html
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez rrobsonm » 28 sie 2015, o 08:45

https://www.flickr.com/photos/123141063 ... 3208020134

Tu znajdziesz przykładowe zdjęcia z IUNI U2, a on robi podobno takie same zdjęcia jak Elife E7.
Ja od siebie dodam jeszcze propozycje Lenovo K3 Note.

Autor postu otrzymał pochwałę
rrobsonm
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Lenovo A820

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?