• Reklama

Dobry Aparat, ładny design do 650 bez vat, UMI Iron?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Dobry Aparat, ładny design do 650 bez vat, UMI Iron?

Postprzez Jacke55 » 12 sty 2016, o 17:06

rrobsonm napisał(a):Mialem rownolegle xiaomi mi4i oraz z9 max w wersji ze snapem 615. Nubia robila wyraznie slabsze zdjecia. Imho nawet delikatnie gorsze od Lenovo K3 note. Gdzies czytalem ze wersja ze slabszym procesorem ma inna matryce, ale to nie potwierdzone info

Miałeś chyba jakiegoś zwalonego softa miałem zarówno Z9 Mini i Max w tej słabszej wersji ze snapem 615 i w porównaniu do tego co miałem obecnie w domu ( x500/x600/RN3 ) Nubia robiła wyraźnie lepsze zdjęcia ,a oba modele max i mini wypadały tak samo.
Jacke55
AKTYWNY

Pochwały: 21

Reklama

Postprzez rrobsonm » 12 sty 2016, o 17:17

Nie mogę wykluczyć tego że soft nie był najlepszy. Dostałem wersje ze snapem 615 a zamawialem z 810 i szybko odsyłałem telefon. Nie bawiłem się softem dużo. Ogólnie to co zmiana softu te telefony mają innej jakosci aparaty, bardzo ciężko przez to wyłonić ten najlepszy.
rrobsonm
AKTYWNY

Pochwały: 11

Postprzez kapao0 » 12 sty 2016, o 18:20

Dzięki za opinie. Wybór padł na LeTV x500 od Goldwaya za 160$.

Temat można zamknąć, pozdrawiam!
kapao0
AKTYWNY

Pochwały: 10

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?