• Reklama

Do znawców monitoringów w pojazdach.

Rozmowy na wszystkie tematy

Re: Do znawców monitoringów w pojazdach.

Postprzez Maksu » 5 sty 2015, o 13:01

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No ja bym obojętnie koło tego nie przeszedł. Nie wiem jakie macie relacje i czy zrobił to złosliwie czy też był przekonany o swojej racji ale niech się teraz delikwent tłumaczy.
XIAOMI REDMI 4X od 21.07.2017
Avatar użytkownika
Maksu
AKTYWNY
 
Posty: 341
Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 16:53
Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi 4x 3/32

Reklama

Re: Do znawców monitoringów w pojazdach.

Postprzez TLasky » 5 sty 2015, o 15:26

Po raz kolejny dzięki nowoczesnej technologii sprawiedliwość zatriumfowała :-D. Cieszmy się i radujmy- trzeba się napić za sukces kolegi! :-D.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Do znawców monitoringów w pojazdach.

Postprzez filozof71 » 5 sty 2015, o 23:02

Hej a czy sprawy nie rozstrzyga z której (lewej czy prawej) kamerki jest obraz a lustrzany może być w każdej. Ja niestety jestem słaby w orientacji przestrzennej i nie potrafię sobie nawet dokładnie wyobrazić tej sytuacji. Czy gdyby kolega nalewał z drugiej strony to musiałby byc z drugiej strony pojazdu czy to miejsce jest symetryczne czy asymeryczne i zależy którą stroną pojazd podjedzie. Tzn czy tor jest na środku i można być z obu stron niego? Jak by była sprawa w sądzie pracy to może byc powołany biegły. Kolaga może polecieć z pracy za "rażące zaniedbanie" ale raczej nie powinno się wyrzucać pracownika za zwykłą pomyłke. Jesli firma ma lub chce mieć np. ISO to muszą być mechanizmy zapobiagające błędom ludzkim.

pozdr Filozof71
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
Avatar użytkownika
filozof71
AKTYWNY
 
Posty: 776
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 05:45
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Re: Do znawców monitoringów w pojazdach.

Postprzez existe » 5 sty 2015, o 23:04

jestesmy z toba filozof - spij spokojnie - tory sa posrodku
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Do znawców monitoringów w pojazdach.

Postprzez bumbum » 6 sty 2015, o 14:25

filozof71 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Teraz chciałbym pomóc tym kolegom którzy zrobili to źle, bo teraz na pewno będa szukac dalej w monitoringu, a tylko my i jeszcze jedna zmiana robiła przegląd, więc dla mnie jest sprawą oczywistą ze jesli nie my to oni. Jednak firma nic nie zrobiła w tym kierunku by przeszkolic pracowników. jedynym przeszkolonym byłem ja. Niestety nie mogłem przeszkolic innej zmiany a jedynie moją. Firma ma ISO, więc skoro muszą zastosowac takie mechanizmy to nie zrobili tego i tym mogą się bronic moi koledzy. Znasz taki zapis prawny abym mógł czymś to poprzec?
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Do znawców monitoringów w pojazdach.

Postprzez Nibiru » 6 sty 2015, o 18:08

Przeczytaj co to są normy ISO i nie słuchaj fanaberii filozofa.

Jak juz się z tym zapoznasz to będziesz wiedział że osoby które się pomyliły w najlepszym wypadku dostaną dyscyplinarkę.
Nibiru
AKTYWNY
 
Posty: 240
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 15:52
Pochwały: 20
Telefon:: Nibiru H1
ROM: 4.2.2.

Re: Do znawców monitoringów w pojazdach.

Postprzez bumbum » 23 lut 2015, o 11:28

Koledzy z innej zmiany którzy źle wlali płyn dostali tylko po premii i upomnienie. w sumie jakieś 300pln tylko. Siedzą cicho i przyjeli karę chociaz władza nie ma na nich 100% dowodów bo film z ich dnia jest niewyraźny. Silniki co się zatarły wymontowali i wsadzili z rozbitego szynobusa. Dokładnie z tego http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.d ... /141109740
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Do znawców monitoringów w pojazdach.

Postprzez kajek » 24 lut 2015, o 08:17

Ej, to zrób ama na wykopie. Tam tam lubiane są tego typu zawody.
kajek
 
Posty: 56
Dołączył(a): 14 sty 2014, o 19:43
Telefon:: HTC One

Poprzednia strona

Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama