• Reklama

Do zdjęć (do 700zł)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Do zdjęć (do 700zł)

Postprzez mysterious » 17 lip 2016, o 01:39

Witam.

Wymagania dot telefonu:
Przekątna wyświetlacza: 5-5,5"
Rozdzielczość: mile widziane FHD.
Ram: minimum 2gb
Rom: minimum 16gb
Procesor: taki, który nie będzie zamulał przy prostych czynnościach i czasami pociągnie jakąś gierkę ze sklepu Play.
Preferowany kraj wysyłki: z Polski(ze względu na czas oczekiwania)
Koszt: do 700zł(wliczając VAT)
dodatkowe info: Głównym, i zarazem najważniejszym dla mnie parametrem telefonu będzie aparat foto. Do niedawna korzystałem z Japczaka 5S, więc zdaję sb sprawę z tego, że nie ilość MPXów świadczy o jakości zdjęć. Od telefonu nie oczekuję też jakości nadającej się d publikacji w czasopiśmie National Geographic. Chcę nim po prostu robić przyzwoitej jakości zdjęcia, nadające się do Fb, okazyjego wyświetlenia na dużym ekranie i ewentualnie małoformatowego wydruku.

Pozdrawiam, i z góry dziękuję za propozycje.
Bardzo niezadowolony ze swojego Xiaomi
mysterious

Reklama

Re: Do zdjęć (do 700zł)

Postprzez Flyagaric » 17 lip 2016, o 02:48

To masz wąski wybór.
Xiaomi Mi4 i Mi4c. Ten drugi robi trochę lepsze zdjęcia. Pierwszy trochę lepiej wygląda. Drugi bardziej przyszłościowy.
Oba są zacne.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 59

Postprzez mysterious » 17 lip 2016, o 22:16

Wygląd dla mnie jest mniej ważny :P Poza tym, i tak raczej będę nosił go w jakimś ładnym bumperze.

Nikt nie ma więcej pomysłów?

Flyagaric, dzięki za propozycje. Chyba faktycznie się obrócę w stronę mi4c. Sample ma całkiem całkiem, co może przy jakimś alternatywnym sofcie też dać fajne efekty. A dlaczego alternatywny soft? Miui mnie średnio przekonuje, mimo dużego podobieństwo do znanego mi iOS'a. Ale jak już ewentualnie kupię tego mi4c, to zobaczymy, może się bliżej zaprzyjaźnię.

Jeszcze jedno pytanko, bo tak teraz poczytałem o mi4c, i ile dobrze zrozumiałem, to Xiaomi aktualizuje Miui, ale nie aktualizuje androida, mimo, że nowe wersje Miui bazują na nowych androidach, tak?

Czy ma ktoś z was wgranego na mi4(c/i/zwykła wersja) Cyanogen Moda?
Bardzo niezadowolony ze swojego Xiaomi
mysterious

Postprzez marcz123456 » 18 lip 2016, o 22:18

na nowych modelach jest już andek 6
marcz123456

Pochwały: 2

Powrót do Jaki telefon kupić ?