• Reklama

do 250$, ok.5 cali, 32GB lub karta SD, przyzwoity aparat

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

do 250$, ok.5 cali, 32GB lub karta SD, przyzwoity aparat

Postprzez Sei » 22 cze 2015, o 12:19

Cena (bez VAT): do 250$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: >5 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2+GB/16+GB/4+rdzenie
Dual/Single sim: będzie miło, ale niekoniecznie
Preferowane marki:
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): dowolnie
Wymagania (parametry, funkcje): GPS, lampa do aparatu (flash), przyzwoity aparat, jak będzie LTE to będzie fajnie

Poszukuję telefonu o 5 calowym ekranie lub większym. Pewnie poużywam go parę lat. Chciałbym, żeby miał powyżej 16 GB (32+) wewnętrznej, albo 16GB i slot na karty SD. Do tego przyzwoity aparat (nie oczekuję nie wiadomo czego) z flashem.
Jeśli chodzi o sam procesor to mam pytanie. Jak to wygląda z punktu codziennego użytkowania? Lepiej wziąć coś co ma 4 rdzenie i wyższe taktowanie czy raczej 8 rdzeni o niższej częstotliwości? Np.8 x 1,3 GHz czy 4 x 1,7 GHz?

Moje typy jak na razie:
Huawei Honor 3X Pro
Meizu Note M1 lub M2 - tu mam pytanie. Jak rozumiem M2 to następca. Czemu w takim razie procesor ma niższe taktowanie? Reszta specyfikacji (jak dla mnie) wygląda bardzo podobnie.
Asus Zenphone 2 (ZE551ML czyli 2GB RAM, 16 GB, 4 x 1,8GHz)
ZTE Nubia Z7 Mini
ZTE Grand S II
Elephone p7000 i p8000 (czy jest między nimi jakaś zasadnicza różnica?)

Inne, które z moich poszukiwań też pasują, ale chyba można w tym budżecie znaleźć coś lepszego:
Lenovo Golden Warrior (8x 1,5 GHz, 2GB RAM)
Lenovo K3 Note (w wersji 2GB RAM, 8 x 1,7GHz)
Alcatel Idol 3 (słaby procesor?)
ZTE Blade S6 (chyba trochę słaby procesor?)
Huawei P8Lite (chyba jak wyżej?)
Huawei Honor 3C (procesor)
ZTE Star 1
Sei

Telefon:: Sony
ROM: standard

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?