• Reklama

Do 1000 zł ; specyficzne wymagania

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Do 1000 zł ; specyficzne wymagania

Postprzez Rafal1435 » sobota, 8 października 2016, 00:13

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Używałes?
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 1

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez Flyagaric » sobota, 8 października 2016, 00:45

Co to ma do rzeczy? Opinii dobrych jest tyle samo co tragicznych - zwyczajnie za duże ryzyko i tyle.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez tomikitwo » sobota, 8 października 2016, 02:23

Dzisiaj jakiś user elephone p8000 napisał, że pierwszy raz mu się zdupczył miesiąc po zakupie i fon poleciał do Chin na "chińską gwarancję", a po roku znowu przestał ładować. Ze dwa lata temu Elephone G4 był najtańszym jako-tako działającym telefonem z Chin. Kosztował wtedy, przy tamtym kursie $, jakieś 260 zł i trojka z osób które znam kupiły ten model jako pierwszy tel z andkiem. Po niespełna pół roku żaden z Elephonów G4 już nie ładował. Andy na Gizchina zawsze pisał, że Elefon maił być zajebisty, a okazał się niedorobiony. Elephone p7000 łamie się jak mleczna czekolada w upale. Elephone p6000 lansował się m.in. na aparat 13mpx w budżetowcu, a Noka 7650 robiła lepsze fotki od niego (specjalnie przesadzam, ale aparat p6000 to jeden z gorszych w chińczykach). Jakieś pół roku temu ludzie zaczynali kupować jak szaleni Vernee Thor, który jest zmodyfikowanym Elephone Ivory. Poczytaj sobie jak teraz marudzą na ten szajs z 3GB RAMu -> vernee-thor-z-androidem-6-i-3gb-ram-za-120-dolarow-t26831.html

Ta firma to jedna wielka ściema i nie można jej polecać. Gdyby to było moje forum to za polecanie Elephona dawałbym warna....

Autor postu otrzymał pochwałę
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez Flyagaric » sobota, 8 października 2016, 13:22

Dałem pochwałę, ale zdaję sobie sprawę, że to nasza opinia. Wiem, że są zadowoleni użytkownicy tej marki, ale w tym wypadku stosunek narzekań do wyrazów zadowolenia jest naprawdę wysoki.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez Rafal1435 » niedziela, 9 października 2016, 01:13

tomikitwo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A co jest nie tak z p9000? Miałem go i dla mnie telefon lepszy od x600 choć były z nim na początku problemy... Vernee Thor też kupiłem i też z zbytnio wad nie widzę w tej cenie(teraz idzie mi redmi 3s to porównam w tym samym budżecie oba tel), miał problemy z czujnikiem zbliżeniowym ale po aktualizacji to minęło.
Rafal1435
VIP

Postprzez ra-vau » niedziela, 9 października 2016, 08:14

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zadowoleni sa nieświadomi ze cos nie dziala tak jak powinno, albo ignoranci przymykajacy oko na niedorobki istotne dla innych.

Hmm, mysle ze kluczowym bedzie też "czas użytkowania", bo jesli ktos kupil 'z ciekawosci' a po 2/4msc sprzedaje, to najzwyczajniej w swiecie wady moga jeszcze sie nie ukazać - tzn zbyt krótki czas minie zeby sie cos spie$&#@o. :lol:

Jak mam znajomym, czy komus z otoczenia polecic jakis smart, to pytam o budzet i na jak długo go będzie miał... nikomu bym nie polecil uleeledoogehomtomevkworldphonow, jesli za niewiele wiecej (albo z minimalnie słabszą specyfikacja- ta deklarowana xD) jest meizu, xiaomi, lenovo, leeco, huawei, czy zte. Szkoda sobie stwarzać wrogów :)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 98

Postprzez Rafal1435 » niedziela, 9 października 2016, 08:32

ra-vau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zadowoleni sa nieświadomi ze cos nie dziala tak jak powinno, albo ignoranci przymykajacy oko na niedorobki istotne dla innych.

Hmm, mysle ze kluczowym bedzie też "czas użytkowania", bo jesli ktos kupil 'z ciekawosci' a po 2/4msc sprzedaje, to najzwyczajniej w swiecie wady moga jeszcze sie nie ukazać - tzn zbyt krótki czas minie zeby sie cos spie$&#@o. :lol:

Jak mam znajomym, czy komus z otoczenia polecic jakis smart, to pytam o budzet i na jak długo go będzie miał... nikomu bym nie polecil uleeledoogehomtomevkworldphonow, jesli za niewiele wiecej (albo z minimalnie słabszą specyfikacja- ta deklarowana xD) jest meizu, xiaomi, lenovo, leeco, huawei, czy zte. Szkoda sobie stwarzać wrogów :)

To fakt p9000 miałem może z 2miesiace ;) vernee już koło 4miesiecy, a co do w/w marek to według mnie (nie wiem jak teraz) ale kiedyś letv nikomu bym nie polecił że względu na bardzo ale to bardzo ch$+#&wy soft
Rafal1435
VIP

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?