• Reklama

Dla lepszych połówek: biżuteria. Co warto? Stardust bracelet

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Dla lepszych połówek: biżuteria. Co warto? Stardust bracelet

Postprzez Wdhiz » 22 lut 2016, o 02:05

Trafiłem w sieci na artykuł opisujący samodzielne robienie biżuterii na przykładzie super modnej (podobno) Stardust Bracelet Svarovskiego (jedyne 60 dolców). https://www.swarovski.com/Web_US/en/5102552/product/Stardust_Black_Bracelet.html
Dziewczyna kupiła półprodukty w hurtowni za całe 20-30 zł, dwie godziny roboty i już.
Na Ali kupimy różną biżuterię, w tym tenże Stardust Bracelet (0,60-1,5 USD) http://www.aliexpress.com/af/star-dust.html?ltype=wholesale&d=y&origin=n&isViewCP=y&catId=0&initiative_id=AS_20160221145731&SearchText=star+dust
tylko pytanie - co to warte. Może ktoś to już kupił i napisze czy jest to miła dla oka rzecz czy poziom odpustu?
Druga propozycja - jeżeli ktoś kupował błyskotki na ALi niech wrzuci tutaj krótki opis z linkami (warto/nie warto). Będzie w sam raz jak się narozrabia i trzeba będzie przepraszać ;)
Wdhiz
AKTYWNY

Reklama

Re: Dla lepszych połówek: biżuteria. Co warto? Stardust brac

Postprzez ra-vau » 22 lut 2016, o 08:14

Moja ma to, biala i czarna... Dla mnie srednio to wyglada, tzn ja sie nieznam, dla niej, wyglada to jak pierwowzór... W srodku zamiast krysztalkow jest cos w stylu kuleczek ktore sa w woreczkach pochlaniajacych wilgoc przy butach, poprzecinane na polowe... Siatka to takie tworzywo dosyc geste, zapiecie magnetyczne dobrze trzyma, ale ja jak chcialem tootworzyc to bez namyslupociaglem i wyrwalem ta rurke z mocowania xD

Jak wstanie to poorosze to zrobi real photo, ale za te grosze, to kup sam i ocenisz :)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114

Postprzez Wdhiz » 22 lut 2016, o 23:56

Przy tej cenie Stardusta nie ma się co zastanawiać. Bardziej chodzi o jakość i czas - jak mam się po 4 tygodniach czekania na przesyłkę zorientować, że bransoletka jest kiepska, to wolę zamówić coś lepszego od razu. Ale dzięki :)
Wdhiz
AKTYWNY

Postprzez marx » 24 lut 2016, o 15:04

Większość to tanie posrebrzane przedmioty, po pl roku mogą zmieniać kolor.
Kiedyś tego trochę kupiłem, https://www.youtube.com/playlist?list=P ... PQuNPG5FnV
marx
Administrator

Pochwały: 218

Postprzez Wdhiz » 24 lut 2016, o 16:05

Dzięki za link do grupy FB z błyskotkami z Ali, właśnie przeglądam. Hmm, link zniknął?
Marx, dzięki za filmiki.
Wdhiz
AKTYWNY

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić