• Reklama

Dla dziewczyny | j. polski | 1000 PLN | Mi4S (?)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Dla dziewczyny | j. polski | 1000 PLN | Mi4S (?)

Postprzez Niejeden z nas » wtorek, 9 sierpnia 2016, 22:21

Czarny pochłania światło...więc złoty ! :)
jedno Wam powiem: życie idioty to nie bułka z masłem..
Niejeden z nas
AKTYWNY

Pochwały: 4

Reklama

Postprzez TuptusiowaPanna » wtorek, 9 sierpnia 2016, 22:27

Niejeden z nas napisał(a):Czarny pochłania światło...więc złoty ! :)

Fakt, to już jakiś argument.
TuptusiowaPanna

Pochwały: 1

Postprzez jan1994 » wtorek, 9 sierpnia 2016, 22:33

Dziewczynie jak najbardziej pasuje kolor złoty - popieram @Niejeden z nas :)
jan1994
AKTYWNY

Pochwały: 8

Postprzez TuptusiowaPanna » środa, 24 sierpnia 2016, 15:48

Sorki za zawracanie gitary, ale może ktoś będzie tak miły i mi coś wyjaśni.

http://www.kimovil.com/en/compare/xiaom ... i-mi5-32gb

Czemu w tej porównywarce Mi4S wypada tak słabo? On jest na serio dużo słabszy od Mi4 i Mi4C?

Design & Materials - 6,9 ---> Czy to oznacza, że telefon zamiast prezentować się dobrze będzie wyglądał tandetnie? A plastikowy Mi4C ma 9,7... Czy może trzymając Mi4S w rękach czuć, że to klasa premium i to na tej stronie jest coś nie tak?
Sensor Sony Exmor RS ---> Co to oznacza w praktyce? Jaki jest aparat, jakie wychodzą zdjęcia?
LCD IPS ---> Przy innych telefonach jest dopisek JDI albo Sharp, czy to oznacza, że tutaj jest ekran jakiejś nieznanej firmy i nie ma się czym chwalić?
TuptusiowaPanna

Pochwały: 1

Postprzez jan1994 » środa, 24 sierpnia 2016, 18:47

Słabo wypada ze względu na aparat fotograficzny. O szczegółach nie napiszę Ci nic więcej bo żadnego z tych telefonów nie miałem w ręku.
jan1994
AKTYWNY

Pochwały: 8

Postprzez Flyagaric » czwartek, 25 sierpnia 2016, 11:20

To porównanie, to jest ostatnia rzecz jaką należy się kierować (mam na myśli liczby, a nie parametry)!
Tam są jakieś oceny powklejane przez przypadkowe osoby. Żadnych konkretów. Skup się na parametrach.
Aparat ma lepszy od Mi4, a taki sam jak w Mi4c, więc nie wiem dlaczego miałoby się to różnić, skoro testy potwierdzają, że jest taki sam - tak samo dobry. Sensro Sony Exmor RS oznacz dokładnie nic, bo nie sam sensor robi zdjęcia.
Materiały wg. testów ma lepsze Mi4s.
Ponad wszystkie wymienione zdecydowanie wybija się Mi5, ale cena to odzwierciedla.
Skup się na porównaniu parametrów, a jak chcesz oceny, to poczytaj testy, a nie idiotyczne liczby z kimovila, które przyznawane sa tam przez każdego kto odwiedza tą stronę.

Twój wybór powinien się skupić na Mi4c i Mi4s.
- Potrzeba ci slotu na kartę? - Mi4s.
- Chcesz bardzo elegancki wygląd - Mi4s
- Boisz się szkła z tyłu i nie zależy ci tak bardzo na wystrzałowym wyglądzie - wybierz jednak Mi4c
- Nie zależy ci na slocie SD, a chcesz mieć 3GB RAM, to taniej wyjdzie Mi4c
Aparaty mają te same, wnętrze też.
Jeżeli chcesz lepiej niż powyższe - Mi5
Tyle - i nie miotaj się ze zbiorowymi opiniami przypadkowych ludzi.

Autor postu otrzymał pochwałę
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez Wujek » czwartek, 25 sierpnia 2016, 13:46

Do mi4s polecam od razu case. Dziewczynie pękł tył, nie wiadomo nawet kiedy... Było to przy mnie, więc widziałem, że telefon nie spadł, nie był rzucony ani nic. Dziwna sytuacja.

Przesiadła się z mi4. Mi4s przy mi4 to zabawka. Bardzo delikatny telefon, a mi4 to taka mała cegła. :-D
Wujek

Pochwały: 7

Postprzez Flyagaric » czwartek, 25 sierpnia 2016, 14:32

Mnie chyba też najbardziej pasował styl starego Mi4, ale faktem jest, że dzisiaj wygląda już trochę anachronicznie. Za to był trwały. Nie jestem fanem szkła z tyłu, choć sam mam taki telefon (noszę w silikonie).
Z Mi4 jest inny problem - w dobrych cenach dostępne są tylko białe i 2/16GB. Przy braku slotu SD, to trochę mało, a wersji 32GB brak ... Wersja 3/64, które zaczynają się pojawiać w rozsądnych cenach nie mają niestety LTE. Tutaj jest zwyczajnie więcej rzeczy do rozpatrzenia.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez bartazzz » czwartek, 25 sierpnia 2016, 14:49

Flyagaric napisał(a):Mnie chyba też najbardziej pasował styl starego Mi4, ale faktem jest, że dzisiaj wygląda już trochę anachronicznie. Za to był trwały. Nie jestem fanem szkła z tyłu, choć sam mam taki telefon (noszę w silikonie).
Z Mi4 jest inny problem - w dobrych cenach dostępne są tylko białe i 2/16GB. Przy braku slotu SD, to trochę mało, a wersji 32GB brak ... Wersja 3/64, które zaczynają się pojawiać w rozsądnych cenach nie mają niestety LTE. Tutaj jest zwyczajnie więcej rzeczy do rozpatrzenia.

wersja 3/64 jest cenowo korzystna i jak ktoś nie ma nielimitowanego internetu lte lub nie sciąga dużych plików to wg mnie warto (nie piszę tak dlatego że akurat mam taki na bazarku)
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez Niejeden z nas » czwartek, 25 sierpnia 2016, 15:47

Flyagaric napisał(a):....Aparat ma lepszy od Mi4, a taki sam jak w Mi4c, więc nie wiem dlaczego miałoby się to różnić, skoro testy potwierdzają, że jest taki sam - tak samo dobry. Sensro Sony Exmor RS oznacz dokładnie nic, bo nie sam sensor robi zdjęcia.
....

A na kimovil podają, że aparat jest taki jak w MI4i.. I bądź tu mądry.. :)
jedno Wam powiem: życie idioty to nie bułka z masłem..
Niejeden z nas
AKTYWNY

Pochwały: 4

Postprzez Flyagaric » czwartek, 25 sierpnia 2016, 23:18

Aparat nie koniecznie, sensor tak. Dochodzi jeszcze optyka i oprogramowanie. Może mieć tą samą optykę, ale nic nie stwierdzam, bo zwyczajnie nie wiem. Mi4i wiele od niech nie odstaje, o ile w ogóle, więc tutaj tez bym się nie miotał.
Flyagaric
VIP

Postprzez Ignoscite_Mihi » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 19:19

Pewnie i tak już wybrałaś, ale jakby ktoś inny się zastanawiał to ja mam Redmi Note 3 Pro i wydajnościowo robi robotę i przynajmniej na razie nie ma z nim najmniejszych problemów.
http://www.soundcloud.com/nativefiremusic

LG GT540 -> Sony Ericsson Xperia Neo V -> Elephone P6000 -> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Ignoscite_Mihi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?