• Reklama

Dispute Escalated - Processing

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Dispute Escalated - Processing

Postprzez lukaszz21 » 16 sie 2014, o 13:43

Witam.
Otworzyłem spór ze sprzedawcą, sprawę miało rozstrzygnąć aliexpress, był status sporu "Escalate Dispute", a teraz sprzedawca zaproponował rozwiązanie, jest status "Propose Solution" i "Refund Amount" 2$. Oczywiście nie chce się na to zgodzić, i moje pytanie czy mam to zostawić jak jest, czy w tedy przypadkiem z automatu nie dostanę zwrotu 2$ ? Czy muszę to jakoś zmienić na kwotę która mnie interesuję ? Tyle że do wyboru mam tylko "Cancel arbitration" - czyli zakończenie sporu i "View seller solution" - czyli że zgadzam się na to rozwiązanie że dostanę 2$.
lukaszz21

Telefon:: samsung ace

Reklama

Re: Dispute Escalated - Processing

Postprzez G P » 16 sie 2014, o 13:54

Jak dla mnie 'view' oznacza 'zobacz' a nie 'zgadzam się'...
G P
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: star w450
ROM: miui

Re: Dispute Escalated - Processing

Postprzez victor44 » 16 sie 2014, o 14:57

nic nie rob jak chcesz cos wiecej ugrac, czekaj na ruch kolesiow z ali
victor44
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Meizu MX4