• Reklama

Dialer - zmiana/powiadomienia na pasku

Xiaomi

Dialer - zmiana/powiadomienia na pasku

Postprzez Willy » piątek, 30 października 2015, 01:59

Cześć

Przeszukałem kilka for m.in. to i nie mogłem znaleźć informacji, dlatego postanowiłem napisać post w tej sprawie licząc, że ktoś będzie umiał mi pomóc.

Sprawa ma się następująco: kupiłem kilka dni temu tel. Xiaomi Mi4 z wersją MIUI 7 (5.10.8), android 4.4.4.

Jak to zazwyczaj bywa na początku postanowiłem dostosować telefon do swoich wymagań, jednym z nich jest dialer, z którego korzystałem na wcześniejszym telefonie (true dialer) i tutaj pojawia się kłopot iż: jeżeli np. ktoś do mnie zadzwoni i nie odbiorę połączenia, a pasku zadań (po odblokowaniu telefonu) pojawia się informacja o nie odebranym połączeniu - OK, natomiast jest to powiadomienie od domyślnego dialera. Innymi słowy, po kliknięciu na to powiadomienie otwiera mi się natywny dialer, a nie mój nowo zainstalowany - why?
W aplikacjach domyślnych ustawiłem TRUE dialer, a mimo to sytuacja ma miejsce jak wyżej.

Czy ktoś byłby w stanie pomóc w tej sprawie? Czy jest to wina dialera? Czy inny mógłby zastąpić domyślnego, natomiast true dialer nie?

PS Czy np. zmiana launchera na inny mogłaby rozwiązać ten problem?

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki!

pzdr

Willy
Willy

Reklama

Re: Dialer - zmiana/powiadomienia na pasku

Postprzez existe » piątek, 30 października 2015, 02:10

tak zmiana launchera pod warunkiem ze bedzie zawieral ten ktory ty tolerujesz
co to za roznica z jakiego programu pochodzi powiadomienie na pasku ? to jakas roznica ?
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Postprzez Willy » piątek, 30 października 2015, 02:49

Tak, ponieważ jeżeli powiadomienie o nieodebranym połączeniu jest z domyślnego dialera, to po kliknięciu w to nieodebrane połączenie włącza się domyślny dialer zamiast "mojego", który zainstalowałem.
Willy

Postprzez existe » piątek, 30 października 2015, 03:44

Willy napisał(a):Tak, ponieważ jeżeli powiadomienie o nieodebranym połączeniu jest z domyślnego dialera, to po kliknięciu w to nieodebrane połączenie włącza się domyślny dialer zamiast "mojego", który zainstalowałem.

no tak
moze sprawdz czy w aplikacjach jest on ciagle uruchomiony - i zastopuj go
lub mozesz do zastopowania uzyc tez jakiegos programu do zamrazania softu
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Powrót do Pomoc techniczna