• Reklama

DHL problem

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

DHL problem

Postprzez viara » 22 kwi 2015, o 17:06

witam

zamowilem telefon na aliexpress jiayu s2 3gb z mozliwoscia ominiecia placenia vat jezeli zamowie przez dhl.
zamowilem telefon i jest taki problem ze jestem w zasiegu remote arean tak mi pisza dhl i ze musze podac jakis inny adres wiekszego miasta tak zeby nie byl w remote area. Tylko jest taki problem ze nie mam innego adresu. Mam mozliwosc podjechania do miasta gdzie moga dostarczyc, ale muszą miec adres i imie na kogo ta paczke moga zostawic tylko jest problem ze nie mam tam kogo podac. Jak moge sie z nimi dogadac?
viara
AKTYWNY

Telefon:: lg

Reklama

Re: DHL problem

Postprzez Jacke55 » 22 kwi 2015, o 17:08

Zadzwoń do punktu odbioru paczek w tym mieście czy możesz na ich adres przesłać
Jacke55
AKTYWNY

Pochwały: 21
Telefon:: opo

Postprzez viara » 22 kwi 2015, o 17:27

najblizszy punkt 150km ode mnie
viara
AKTYWNY

Postprzez viara » 22 kwi 2015, o 18:17

piszą ze musze zapłacic dodatkowo 30 dolarów zeby mi dostarczyli pod dom bo jestem w remote area. Jak długo bede czekał na odzyskanie pieniedzy jezeli cofne zamówienie ktore jeszcze nie zostalo nadane do wyslania ?
viara
AKTYWNY

Postprzez TLasky » 22 kwi 2015, o 18:28

viara napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Serio nie masz żadnej rodziny/zaufanych znajomych w "Remote area" jak to ładnie określają? Przecież wystarczy potem owinąć paczkę papierem i zaadresować, co będzie kosztować kilkanaście złotych. W kwestii czasu zwrotu to skąd zamawiałeś?

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez viara » 22 kwi 2015, o 18:30

http://www.aliexpress.com/item/Original-NEW-Phone-JIAYU-S3-FDD-LTE-4G-WCDMA-MT6752-Octa-Core-1-7Ghz-2GB-3G/32255381752.html

wlasnie nie mam tam nikogo. Chyba zrobie tak ze powiem zeby na poczcie zostawili najwyzej tam i ja tam podajade przed tym jak dhl bedzie podjezdzal i po prostu ja odbiore
viara
AKTYWNY

Postprzez TLasky » 22 kwi 2015, o 18:44

viara napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W sumie to chodziło mi tylko o miejsce, a nie dokładny link, ale skoro kupowałeś z ali to odpowiadając na Twoje pytanie o refund:

http://help.aliexpress.com/receive_refund.html

nie za fajnie, więc istotnie kombinuj jak paczkę odebrać :-D. Ewentualnie może nie ma na forum kogoś, kogo znasz i mu ufasz? Mógłby Ci małą przysługę wyświadczyć ;-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez wacie72 » 22 kwi 2015, o 23:36

A co mi tam . Oficjalnie piszę na forum , jak chcesz to Ci pomogę.
Podam Ci mój adres a jak dostarczą przesyłkę to bez otwierania odeślę ją do Ciebie pocztą.
Oczywiście Ty płacisz za przesyłkę,mnie mozesz dać na piwo.
A, miasto Kraków.
Jak chcesz pisz na priv.
wacie72
AKTYWNY

Pochwały: 37
Telefon:: Xiaomi Redmi Pro

Postprzez viara » 22 kwi 2015, o 23:55

dzięki wielkie już poradziłem sobie z tym problemem. Wysle to firmy taty w wiekszym miescie
viara
AKTYWNY

Postprzez viara » 23 kwi 2015, o 12:12

a jezeli np by mi przyszlo placic vat a sprzedawca gwarantuje ze nie zaplace przez dhl to jak moge zlozyc reklamacje? moge np nie przyjac paczki jak bedzie trzeba doplacac ten vat?
viara
AKTYWNY

Postprzez blue_voyager » 23 kwi 2015, o 12:17

Sprzedawca może sobie gwarantować, VAT nie zależy od niego tylko od UC.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez swiezak82 » 23 kwi 2015, o 12:39

Jeżeli przesyłka jest wysłana z krajów Unii Europejskiej to vatu nie będzie.
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI