• Reklama

dhgate zakupy i podstawy

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

dhgate zakupy i podstawy

Postprzez darekUFO » 3 kwi 2014, o 19:08

Witam

Chciałbym zakupić sobie kilka rzeczy na dhgate.com i w związku z tym mam do was kilka pytań:
1. Czy ktoś z was miał do czynienia z tym sklepem?
2. Czy ten sprzedawca jest pewny:
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

3. Jak to jest z tą wysyłką kurierem(opłaty dla dhl i vat)?
4. Lepiej wybrać Fedex czy dhl?
5. Czy 10 sztuk to już hurt i czy w związku z tym potrzebuje czegoś?
6. Czy celnikom wystarczy faktura o obniżonej wartości o ok 50%(duże ryzyko, że się zorientują)?
7. Czy to normalna praktyka, że sprzedawca wysyła przedmioty z pudełkami w jednej paczce, ale przedmioty są luzem, a pudełka złożone(aby się nie zniszczyły)?

Przepraszam za taką ilość pytań, ale to moje pierwsze spotkanie z kurierem międzynarodowym i zakupami na dhgate
darekUFO

Telefon:: lg

Reklama

Re: dhgate zakupy i podstawy

Postprzez dytruff » 3 kwi 2014, o 21:26

Odpowiem tylko na 7. Hehehe, dawno nie czytałem czegoś takiego. Jeżeli pudełka są cenniejsze od zawartości, to należy je jak najbardziej chronić. :D

Wysłane z mojego ZTE V975 przy użyciu Tapatalka
dytruff
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: ZTE v975
ROM: B06

Postprzez darekUFO » 4 kwi 2014, o 16:01

przedmioty też są zabezpieczone, aby się nie zniszczyły, a mi się wydaje, że chodzi o to, żeby te pudełka nie doszły pozgniatane, aby można było w nich spokojnie sprzedawać
darekUFO

Telefon:: lg

Postprzez basa » 11 maja 2014, o 15:54

Ja mam dodatkowe pytanie zwiazane z zakupami na dhgate , zauwazylem ze jest tam opcja placenia przez przelewy24 czy ktos placil tą metoda w Chinach? ? Niekoniecznie zakup na dhgate (sama metoda przelewy24) aczkolwiek biore pod uwagę dokonanie zakupu w tym serwisie.
Jak ktos ma jakies doswiadczenie w tym temacie prosze o opinie jak to wyglada jakie sa koszty etc
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI