• Reklama

Czym chronicie swojego M2 mini?

Dyskusje o telefonach Meizu, opinie.

Re: Czym chronicie swojego M2 mini?

Postprzez Elek93 » 13 sty 2016, o 21:52

Przyszło etui i szkło z allegro od Powergsm. Etui silikonowe, bdb dopasowane. Zobaczymy czy się nie rozlezie po czasie bo jakieś takie miękkie. Teraz jest ok.
Szkło to chyba te samo co najtańsze na ali (z tymi szmatkami - w papierkach zielonym i różowym :-P ). Nakleję dopiero na wakacje bo przez resztę roku raczej telefonu nie narażam na bliskie spotkania z przeszkodami :-P

Czekam jeszcze na IMAKA (cowboy) i jestem bardzo ciekawy jak w rzeczywistości się prezentuje. Powinno dojść do końca stycznia. Jak ubiorę w niego M2 to prześlę fotki :)
Elek93

Reklama

Postprzez Flyagaric » 14 sty 2016, o 14:49

Załozyłem córce dopasowany silikon z obrazkiem z tyłu - taki chciała - i szkiełko Nillkina. Szkiełko już strzaskane, bo jej pechowo upadł, więc to była dobra inwestycja. Nastepne założe jakieś tanie za 2-3$ - za poprzednie dałem 10$, bo mi pasowało do promocji tak.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 60

Postprzez SushiCorps » 14 sty 2016, o 17:57

phoboss93 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupiłem i zamontowałem z tej aukcji. Niestety to mój pierwszy smartfon z pierwszym etui i nie jestem w stanie obiektywnie go ocenić na tle innych. Mi się podoba, telefon sprawia wrażenie wytrzymałego, masa z tą aluminiową ramką chyba się podwoiła, telefon można trzymać mocno bez strachu, że się wyślizgnie. Wszystko dobrze spasowane. Nie znam się na kupowaniu za granicą ale chyba patrzyłem ceny w Indiach to było za 15 zł.

Kupiłem drogo ale na razie nie żałuję.
SushiCorps

Postprzez zenon12345 » 14 sty 2016, o 22:35

Polecicie szkło jakieś?

ja kupiłem szkło firmy MOCOLO
http://www.aliexpress.com/item/Explosio ... 57940.html

używam od 2 miesięcy i nie jestem zadowolony, w górnych rogach dostało się powietrze i coraz bardziej sie powiększa to miejsce już prawie doszło do wyświetlacza... wygląda to bardzo źle a z racji tego że jest bardzo grube 0.33mm to nie da się jakby wypchnać tego powietrza bo zaraz i tak wraca 8-)
a na prawdę idealnie jest umiejscowione

co innego polecicie? chodzi mi o samo szkło bo case mam.
zenon12345

Pochwały: 1

Postprzez clorox » 14 sty 2016, o 22:45

Ja mam takie: http://www.aliexpress.com/item/Meizu-M2 ... 11439.html
Świetnie spasowane i nic się nie odkleja na razie (2 miesiące)
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
clorox
VIP

Pochwały: 55

Postprzez SushiCorps » 18 sty 2016, o 05:47

SushiCorps napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupiłem i zamontowałem z tej aukcji. Niestety to mój pierwszy smartfon z pierwszym etui i nie jestem w stanie obiektywnie go ocenić na tle innych. Mi się podoba, telefon sprawia wrażenie wytrzymałego, masa z tą aluminiową ramką chyba się podwoiła, telefon można trzymać mocno bez strachu, że się wyślizgnie. Wszystko dobrze spasowane. Nie znam się na kupowaniu za granicą ale chyba patrzyłem ceny w Indiach to było za 15 zł.

Kupiłem drogo ale na razie nie żałuję.

Pojawił się pierwszy problem z obudową ETUI MOFI HYBRID BUMPER. Otwór na wejście słuchawkowe ma średnicę 6 mm. Nie wiem jak z wejściami nowych słuchawek ale okazało się, że dla moich dwudziestoletnich słuchawek jest to za mało przez co wtyczka jest wsadzona luzem i wypada przy najlżejszym powiewie wiatru a w dodatku nie łączy tak jak trzeba. Po zdjęciu obudowy oczywiście jakość dźwięku nieziemska.
SushiCorps

Postprzez fighter » 24 sty 2016, o 03:12

fighter

Postprzez anemusek » 24 sty 2016, o 03:33

FlexMat Case dostępne też u tego drugiego dostawcy. Zwykły silikonowe za ciasny i tandetny, a matowa guma idealna. Sprzedawał case i dobrze dopasowane szkło w zestawie.

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka
anemusek

Pochwały: 1

Postprzez fracht » 24 sty 2016, o 11:25

Korzystał ktoś z Bumper Case? Jak wrażenia?\
http://allegro.pl/meizu-m2-mini-etui-ca ... 57691.html
fracht

Postprzez --==P==-- » 24 sty 2016, o 14:38

Jak korzystam. Idealnie dopasowany, wszystkie otwory i przyciski pasują, jest dość ładnie wykonany. Natomiast powiększa telefon i jest strasznie śliski. Zdarzało mi się już przez to łapać telefon w ostatniej chwili.
--==P==--

Pochwały: 4

Postprzez Elek93 » 26 sty 2016, o 17:46

Imak Cowboy :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Elek93

Postprzez sphinxxx » 25 lut 2016, o 18:25

Właśnie doszło do mnie etui z aukcji: http://www.aliexpress.com/item/Ultrathi ... 44408.html

Jest to budżetowa wersja (2$) powyższego IMAKA. Etui bardzo porządne, ciasno pasuje do telefonu, poprawne wycięcia na gniazda i przyciski, użyty plastik gruby i matowy, pewnie leży w dłoni, nie wyślizguje się, niestety nie jest fingerprint proof - bardzo łatwo zbiera odciski palców.
Wg mnie jest to jeden z najlepszych case'ów do tego telefonu. Wizualnie nie powiększa telefonu, a czuję się o wiele pewniej mając je zamiast cienkiego silikonu, który zamówiłem w oczekiwaniu na to etui. POLECAM, dobrze wydane 8 zł ;)

Obrazek
sphinxxx

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje o telefonach Meizu