• Reklama

Czym by tu zapłacić..? ALI-PILNE

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Czym by tu zapłacić..? ALI-PILNE

Postprzez Kessanda » 4 sie 2013, o 23:00

Czuję się trochę zakłopotany. Pragnę dokonać jednego zakupu właśnie tego lenovo a820 , więc nie opłaci mi się zakładać e-karty. Zamierzam zapłacić z debetowej, czyli zwykłej. Ktoś orientuje się czy istnieje taka opcja? Muszę mieć pewność.

Jeśli ktokolwiek posiada konto w multibanku i płacił kiedyś podobnie, wiecie może ile mniej więcej wyjdzie drożej?

To dla mnie pilnie,

dziękuję za odpowiedzi
"Byłem jak lipy szelest, na imię mi było Krzysztof i jeszcze ciało, to tak niewiele "
Kessanda

Reklama

Re: Czym by tu zapłacić..? ALI-PILNE

Postprzez ArTG » 4 sie 2013, o 23:05

zakladasz ekarte na rok za darmo a po roku 25zl i mozesz np. po tygodniu ja usunac :) wiec zrob zakup przyjdzie tel dzwonisz na mlinie u usuwasz
Przezucam sie na CHINCZYKI :)
Aktualnie: od 19.08.13r. Zopo ZP980 PLUS
ArTG

Pochwały: 1

Postprzez bugmenot » 6 sie 2013, o 15:58

Kup sobie kartę prepaid USD. Karty takie dostępne są w kilku bankach, czasem nawet na allegro były sprzedawane bezpośrednio przez bank. Następnie kupujesz dolary w walutomat.pl lub tradycyjnym (kursy w kantorach są korzystniejsze niż w bankach) i wpłacasz dolary w banku/przelewasz na nr konta podanego na karcie i już masz.

Jeśli kartą która masz możesz dokonywać transakcji przez internet/telefon to i na aliexpress zapłacisz. Jeśli transakcje są z waluty obcej przeliczane na EUR a później przez bank na PLN to zapłacisz jakieś jakieś 2% więcej niż za pomocą reklamowanej tu karty z mbanku.
bugmenot

Postprzez Dom_ino » 6 sie 2013, o 19:07

załóż sobie w syncu konto walutowe sam z niego korzystam, konto zakładałem w niedziele karta była jakoś w srode
Dom_ino

Postprzez existe » 6 sie 2013, o 20:22

pewnie i tak nie posluchasz - ale najtaniej i najszybciej jest nic nowego nie zakladac, po prostu zaplac karta jaka posiadasz
Oczywiscie - skoro pytasz to masz jakies dziwne hobby w postaci utrudiania sobie zycia - wiec kilku przedmowcow udzielilo Ci rad jak to zrobic
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez Kessanda » 6 sie 2013, o 22:49

a prowizja, oprocentowanie może być naprawdę duże płacąc z debetówki?
"Byłem jak lipy szelest, na imię mi było Krzysztof i jeszcze ciało, to tak niewiele "
Kessanda

Postprzez existe » 6 sie 2013, o 22:59

bylo tu kilka przykladow np o kursie nbp i nic wiecej
info o jakichs koszmarach - niepotwierdzone
zrobisz jak zechcesz - przestan sie bac
:-)
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez rivermoon » 6 sie 2013, o 23:02

Ja płaciłem debetówką z Getin Banku 148$. Najpierw policzono po średnim kursie dolara NBP z tego dnia, po 2-3 dniach doliczono niecałe 8 zł i to był cały koszt. Myślę że niewielki.
rivermoon

Telefon:: HTC HD2

Postprzez marx » 6 sie 2013, o 23:16

jak zapłacić na aliexpress
i wszystko na temat.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI