• Reklama

Czy znacie VICKMALL ?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Czy znacie VICKMALL ?

Postprzez BartAss » 17 maja 2014, o 18:26

Hejka,
znalazłem fajną ofertę w sklepie VICKMALL ale nigdy tam jeszcze nie kupowałem - dotychczas tylko Ali. Czy ktoś z Was zna ten sklep ? Jest pod adresem http://www.vickmall.com/. Dzięki !
BartAss

Telefon:: V967s
ROM: MaxFlavour5

Reklama

Re: Czy znacie VICKMALL ?

Postprzez existe » 17 maja 2014, o 19:39

nie ma za duzo o nich - wiec nie ocenie, ale wlazlem na ich strone i pogadalem na czacie - bo ktos jeszcze byl, rozmowa byla przyjazna :-)

strona istnieje dopiero od 6 miesiecy - jesli dobrze odczytalem - to troche malo, no ale zawsze jest paypal jako jakies zabezpieczenie na poczatek, ale oznacza to tez, ze niewiele wiecej sie dowiesz o nich

tyle z mojej strony
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Re: Czy znacie VICKMALL ?

Postprzez BartAss » 17 maja 2014, o 21:40

To pewnie ze względu na to, że sklep istnieje tak krótko nic ciekawego nie wypluwa o nich Wujek Google. Jednak feedback z Ali jest sensowną sprawą. Dzięki za zainteresowanie i pomoc.
BartAss

Telefon:: V967s
ROM: MaxFlavour5

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI