• Reklama

Czy zapłacę cło

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez naye666 » 3 mar 2013, o 02:28

Eh juz raz przytaczalem "ale Panie, jaka paczka? Toz jedyme co wiem to prezent imieninowy co z 2 miechy idzie, o niczym nie wiem" _ haslo "nic nie wiem" w polskich sadach daje wiele mozliwosci;)
naye666

Reklama

Postprzez east-import.pl » 3 mar 2013, o 09:43

To jedyne rozwiązanie Jak już skontrolują. Jak wiesz że jest coś nie legalnego Nie odsyłaj podpisanego oświadczenia do UC Bo podpisane i podróbka to w 100% problemy
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez pilaw90 » 3 mar 2013, o 12:59

Czyli prosto z mostu jak to wszytsko zrobic jak zamowic w jakich kwotach zeby miec pewnosc unikniecia kontroli i pozbawienia sie strachu zamowienia 1 pary spodni ... czy moglby ktos jasno wyjasnic bylbym bardzo wdzieczny
pilaw90

Postprzez east-import.pl » 3 mar 2013, o 14:39

Zamówisz jedną parę spodni będą zastrzeżone Loga Przesyłka jak pójdzie na UC to zapłacisz karę taką samą jak być sprowadził 100sztuk. Jedynie możesz nie przyznać się do Przesyłki jak zobaczysz że ma ją UC Oni wyślą ci oświadczenie ty je nie odeślesz Podpisane i po sprawie. Przesyłka stracona Kasa także ale bez Kar. Jak by nie były podrabiane to możesz je odzyskać bez cła i bez Vatu Ale jak dokładnie to się robi nie mogę opisać Ale wszystko da się załatwić
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez kundzia111 » 21 mar 2013, o 14:11

Trochę dziwią mnie te informację o karach sądach itp. Ktoś ma doświadczenie w tej sprawie? Przecież kupuje się rzecz w dobrej wierze. To że sprzedawca wysyła podróbkę to nie jest twoja wina. Nie ty handlujesz podróbkami.
kundzia111

Pochwały: 1

Postprzez arti123 » 21 mar 2013, o 15:14

Tak, ale ty występujesz w tym momencie jako importer i w świetle prawa odpowiadasz za wszystko.
arti123

Postprzez ozon » 21 mar 2013, o 15:23

kundzia111 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jedyną wiarygodną informację otrzymasz w izbach, urzędach i oddziałach celnych. Ich placówki są w większości miast w Polsce. Zapytanie nic nie kosztuje.

Opowiastek east-importa nie warto komentować. Nawet po sposobie wypowiadania się widać, że to osobnik "nieczytaty i niepisaty". Że sam założył działalność, to już cud. O przepisach nie ma pojęcia. Wie, że coś, gdzieś dzwoni i tyle w temacie.

[ Dodano: 2013-03-21, 14:53 ]
I jeszcze jedna informacja.
Dla tych, co chcieliby skorzystać z pośrednictwa east-import, cytat z jego strony. Gdy pokazał to Arczi link, zniknęło to z jego strony na Allegro. Teraz pewnie kupujący dowiedzą się o tym już bezpośrednio.

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co to oznacza?
To, że gdy Urząd Celny zatrzyma przesyłkę, którą dla kupującego zamówił east-import, ten umywa ręce, za nic nie odpowiada. Kupujący może mieć sprawę, płaci wszelkie kary i cło.

Więc na czym polega różnica, gdy sam zamawiasz na Aliexpress, a gdy zamawia za kogoś east-import?
Na tym, że gdy naiwniak korzysta z jego pośrednictwa, zapłaci więcej. Różnica w cenie, to kasa dla east-import.
ozon

Postprzez east-import.pl » 21 mar 2013, o 21:05

Człowieku nie pogrążaj się już więcej JA wiem co piszę Tynie bardzo. Tym się różnimy :mrgreen:

[ Dodano: 2013-03-21, 19:08 ]
Moi klienci nie zostają sami z UC My wszystko za nich załatwiamy i nie ma wtedy żadnych dodatkowych opłat A nawet jak by miały być To My pokrywamy koszta Cła.
Nie wiesz Nic a się udzielasz.
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez ozon » 21 mar 2013, o 21:27

east-import.pl napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Obiecanki cacanki, a głupiemu radość...

Co do czego, wyłgasz się ze wszystkiego, a oni zapłacą i tyle w temacie.

Najlepiej widać jak zachowujesz się, po tam kiedy Arczi pokazał Twoją obłudę i kłamstwa. Wtedy momentalnie usunąłeś cytowane treści z Allegro. Identycznie zachowasz się, gdy UC zajmie przesyłkę, już nie mówiąc, gdy sprawa trafi do sądu.
ozon

Postprzez east-import.pl » 21 mar 2013, o 21:30

Alledrogo po woli kończy się Stawiam na sklep Nie mam zamiaru płacić po 4000-5000zł do allegro. Dlatego Brak już tam regulaminów.
Człowieku pogrążyłeś się już dawno i nadal w to samo "gówno" brniesz . Odbij na inny Tor.
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez ozon » 21 mar 2013, o 21:36

Raczej to inni mniej pazerni pośrednicy, swoimi niskimi cenami Ciebie wykończyli.
ozon

Postprzez east-import.pl » 21 mar 2013, o 21:39

Nie bój się W sklepie więcej sprzedaję niż na alledrogo .A konkurencji na alledrogo dla mnie nie ma. Nikt w dobrej cenie z Fakturą nic ci nie zaproponuje :lol: Więc nie martw się o moje dochody :mrgreen:
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI