• Reklama

Czy warto go kupić?

Nie wiesz jaki tablet kupić, jaki tablet wybrać ?
Tu uzyskasz pomoc w wyborze odpowiedniego dla Ciebie tablatu.

Czy warto go kupić?

Postprzez perek16 » poniedziałek, 20 lipca 2015, 22:59

Witam potrzebuje pomocy w zdecydowaniu się. Znalazłem na Aliexpress tablet o fajnych parametrach tylko nikt jeszcze nie wysłał opinii i chcę się zapytać mądrzejszych od siebie czy warto zainwestować prawie 800 na ten sprzęt? link do strony: http://www.aliexpress.com/item/Octa-Cor ... 53382.html przepraszam, że nie podaję więcej informacji, ale ich nie znam. Czy możecie mi doradzić, bo nie chcę wydawać kasy na darmo. Dziękuję za każdą odpowiedź.
perek16

Reklama

Re: Czy warto go kupić?

Postprzez TLasky » poniedziałek, 20 lipca 2015, 23:16

Chamska podróba. Nie dostaniesz tabletu o takiej specyfikacji za takie pieniądze- musisz przestać wierzyć w cuda i nie szukać super okazji, bo pamietaj że chytry dwa razy traci ;-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Postprzez ddr » poniedziałek, 20 lipca 2015, 23:36

Co tym razem? Xiaoni z prockiem mediateck?
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez TLasky » poniedziałek, 20 lipca 2015, 23:50

Perek16 mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia- pochodź po forum, poczytaj, ewentualnie zadaj pytanie w stosownym dziale, na pewno ktoś doradzi Ci wybór odpowiedniego tabletu. Tylko nie wywalaj kasy na jakieś chińskie g***o z przekłamaną specyfkacją. Sprzęt o określych parametrach z realną specyfikacją musi swoje kosztować, nawet w Chinach. Gdyby ten tablet (hipotetycznie) był w jakikolwiek sposób realny to myślę, że jego cena powinna wynosić (przy założeniu, że to Xiaomi) około 500-600$.

T.

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Postprzez perek16 » wtorek, 21 lipca 2015, 13:13

Dziękuje za odpowiedzi. Wiem może jestem trochę za naiwny i oczekuję czegoś dobrego za niską cenę. Ale będę szukać dalej i będę się do was odzywać żebyście mi doradzili. :)
perek16

Postprzez shayk » wtorek, 21 lipca 2015, 13:16

Ja bym proponował kupić kalkulator, niż podrabiany tablet. Na jedno wyjdzie, a można zaoszczędzić. :-D
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41

Postprzez existe » wtorek, 21 lipca 2015, 14:29

rozumiem, ze porownanie do kalkulatora mialo osmieszyc tanie tablety - nie jest to trafne
w tej cenie jest wiele ofert na podobne parametry, jak u pytajacego, wiec nalezy zalozyc ze nie ma tu oszustwa ze strony sprzedajacego, ktory w dobrej wierz to sprzedaje
ale
oczywiscie oferta jest dziwna :-) bo dotad sprzedawale ten produkt za ok 400$

z moich doswiadczen : mam tablet 8 cali z androidem, lezy odlogiem, bo okazalo sie ze to nie to
na nastepny raz kupilbym - i tu polecam pod rozwage pytajacemu - zakup czegos z windows 8.1/10
w tej cenie zapewne bez 4G, ale moze samo wifi Ci wystarczy
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Postprzez shayk » wtorek, 21 lipca 2015, 15:16

Nie miałem na myśli tanie tablety, bo dobrych firm i oryginalne (nawet najtańsze) są przydatne i potrzebne na przykład dla dzieci, lecz podróbki takie jak ta w pierwszym poście, z chińskim logiem Szajsunga albo czymś podobnym, gdzie w środku zamontowany ultraszybki procesor MT6572, z 256 mb ram.. dosłownie wszystko tam może się znaleźć, a potem płacz w dispute.. więc lepiej tego unikać.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41

Postprzez Flyagaric » wtorek, 21 lipca 2015, 15:24

existe napisał(a):...
w tej cenie jest wiele ofert na podobne parametry, jak u pytajacego, wiec nalezy zalozyc ze nie ma tu oszustwa ze strony sprzedajacego, ktory w dobrej wierz to sprzedaje
ale
oczywiscie oferta jest dziwna :-) bo dotad sprzedawale ten produkt za ok 400$
...

Jest dokładnie odwrotnie - wręcz należy zakładać, że przy takiej ofercie mamy do czynienia z podróbką/szwindlem, bo tak dyktuje doświadczenie i właśnie dlatego, że oferta jest dziwna i zbyt atrakcyjna.
O ile producent nie ogłasza oficjalnie jakiejś gigantycznej przeceny (jak miało to miejsce np. z Gionee Elife E7), to nie ma możliwości by oryginał Xiaomi nagle stał się dostępny za mniej niż połowę ceny, i to jeszcze w tak wąskim zakresie.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez TLasky » wtorek, 21 lipca 2015, 15:51

Przede wszystkim może warto sprawdzić, czy Xiaomi produkuje taki tablet? Przecież jest sygnowany ich logiem. Uprzejmnie podpowiem, że Xiaomi produkuje tylko jeden tablet i na pewno nie wygląda on tak jak ten z linka kolegi :-D.

T.

TLasky
VIP

Postprzez Flyagaric » wtorek, 21 lipca 2015, 16:02

I wszystko jasne.
Tym bardziej obstaję przy swoim "wręcz należy zakładać, że przy takiej ofercie mamy do czynienia z podróbką/szwindlem".
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Powrót do Jaki tablet kupić ?