• Reklama

[aliexpress] Czy warto coś sprowadzić poza telefonami ?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Czy warto coś sprowadzić poza telefonami ?

Postprzez fxj » 25 lip 2013, o 22:42

Witam, czy ktokolwiek z was sprowadza coś poza telefonami/smartfonami ?

Większość cenowo jest nieopłacalna, reszta to podróbki, a spora część to kanty!
Komputery - szmalc
Aparatu - nonamy same
Tablety - nic wartego uwagi
Dyski SSD HDD - albo podróbki albo ceny wyższe niż w Polsce!
Figurki anime - wysokie ceny
[...]

Jedynie ciekawe opcje to smartfony ale tylko Lenovo i TVBOXy ale tu tylko Minix !

A Wy co myślicie w tym temacie ?
fxj

Pochwały: 3
Telefon:: Lenovo A820
ROM: Lambda 2.3.4

Reklama

Postprzez bartazzz » 25 lip 2013, o 23:01

dlaczego zaraz taknegatywnie, jest cała masa tabletów AINOL o dobrej jakości, osobiście tv boxa mam mk808 i też jestem zadowolony, do tego telefon zTe. Nie można tak zawężać tematu...
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez rebrov » 25 lip 2013, o 23:42

Też jestem ciekaw, może ubrania jakieś ?
rebrov

Postprzez szkot80 » 26 lip 2013, o 01:18

Ubrania to oczywiście w 60 % podróbki znanych i drogich firm. Reszta to chińskie no name jednakże dosyć tanie. Takie same ubrania można znaleźć na alledrogo gdzie sprzedający narzucają sobie całkiem sporą marżę a i tak ładnie się sprzedaje. Podobnie sprawa ma się do biżuterii, zegarków ( podróbek jak i no name) okularów i mase innych rzeczy. Wystarczy posiedzieć kilka godzin a sporo się znajdzie.
szkot80

Postprzez Wdhiz » 26 lip 2013, o 01:35

Co sadzicie o plecaku fotograficznym? Podrobka?
Lowepro plecak
Wdhiz
AKTYWNY

Postprzez LukC » 26 lip 2013, o 09:14

Hmm sprowadziłem:

gps'y
latarki
tablety
telefony
urządzenia diagnostyczne do samochodów
noże ceramiczne
okulary przeciwsłoneczne
akcesoria do telefonów
ubrania
pluszowe zabawki :lol:
zegarki
ładowarki
karty pamięci

i pewnie inne rzeczy :-P

Masa towarów jest tam do kupienia :mrgreen:
LukC
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: Mi5 Pro
ROM: MIUI 8

Postprzez blackboxx » 26 lip 2013, o 10:01

Jest dużo rzeczy, które opłaca się sprowadzać z ali. Jest również dużo rzeczy które opłaca się sprowadzać i tu sprzedawać, bo odróżnienie od oryginału (przez pierwszy miesiąc, dwa , trzy) jest wręcz niemożliwe ;).
blackboxx

Postprzez Grech » 26 lip 2013, o 10:29

Kiedyś chciałem założyć podobny temat - Co najdziwniejszego kupiłeś na Aliexpress :-D Ktoś wie ile jest tam wystawianych przedmiotów? Jakiekolwiek, nawet dosyć precyzyjne wyszukiwanie daje kilkadziesiąt podstron towarów :-) Teraz pomyślcie sobie ile miliardów dolarów z całego świata płynie do Chin. Każdy taki dolar napędza ich gospodarkę. Im bardziej napędza tym więcej tych dolarów popłynie. Można powiedzieć że cały świat finansuje chiński biznes.
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez sh9 » 26 lip 2013, o 13:15

Prosta sprawa kupujesz u CHinafriendów i opylasz tutaj za drugie tyle :mrgreen:
sh9

Postprzez fxj » 26 lip 2013, o 16:14

sh9 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale co można sprzedać zarabiając 100% (przy cenie minimum 10$)? Nic. raczej na pewno, to są ceny raczej detaliczne, nic hurtowego. Przynajmniej 5%-15% paczek zginie jeśli nie więcej.

Myślałem że sporwadzę figurki anime, zgłębiłem się w temat, posprawdzałem same podrubki, zdjęcia z oryginałów a ty dostaniesz tandetę.
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
fxj

Telefon:: Lenovo A820
ROM: Lambda 2.3.4

Postprzez sh9 » 26 lip 2013, o 16:40

fxj napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale co można sprzedać zarabiając 100% (przy cenie minimum 10$)? Nic. raczej na pewno, to są ceny raczej detaliczne, nic hurtowego. Przynajmniej 5%-15% paczek zginie jeśli nie więcej.

[/code]

Słabo szukasz :mrgreen: :-D
sh9

Postprzez eRd » 26 lip 2013, o 16:47

Ja do tej pory zamawiałem 3 telefony, pokrowce do telefonów i 2 różne damskie bluzki. O ile telefony i etui do nich były bez zarzutu, to te damskie bluzki to żart :mrgreen:
Nie tyle chodzi o rozmiar, a o ich wygląd. Działa to tak, że szyją jedną sztukę każdego koloru w wysokiej jakości wykonania żeby ładnie wyglądały do zdjęć na jakiejś modelce, a potem na masową produkcję idzie zupełnie inny projekt i/lub materiał. Rękawy choć miały być długie są krótkie, falbany i tym podobne rzeczy są takie jakby je podzielić przez 3, jakieś koronki mają inny wzór i można tak dalej wymieniać.
Czekasz miesiąc, a przychodzi zupełnie coś innego. Więcej odzieży tam nie kupię, może poza butami (choć jeszcze nie kupowałem, ale z opinii na forum widzę, że są w miarę ok). Prawda jest taka, że na targu kupi się lepsze rzeczy, od ręki, za niższą cenę, z możliwością "pomacania"/przymierzenia i to w tej samej/niższej cenie.
eRd

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI