• Reklama

czy to zaufany sprzedawca na ali?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

czy to zaufany sprzedawca na ali?

Postprzez abx » 9 paź 2013, o 00:23

Witam
Zapoznalem sie z tytm jak kupowac na ali na co zwracac uwage, mam juz konto w kantorze i zamowie karte walutowa. Wszystko po to zeby zakupic swojego pierwszego chinczyka zopo c2 platinum 2gb ram 32 rom

znalazlem oferte na ali ktora wydaje sie korzystna i potzrebuje potwierdzenia ze to dobry wybor, chyba ze gdzies w sprawdzonym sklepie mozna dostac po lepszej cenie albo i innego sprzedawcy z ali
link, w tej ofercie zastanawia mnie wpisany w specyfikacji telefonu jezyk rosyjski i angielski???
http://www.aliexpress.com/item/Freeship ... 42995.html

pomozcie zielonemu kupic telefon
abx

Telefon:: htc

Reklama

Re: czy to zaufany sprzedawca na ali?

Postprzez whst » 9 paź 2013, o 01:40

Pytanie czy sprzedawca zaufany to chyba retoryczne...

A o język najłatwiej będzie spytać samego sprzedawcę.
whst

Pochwały: 16
Telefon:: v967s

Postprzez markus70 » 9 paź 2013, o 08:42

@abx
albo najwięcej z tymi językami sprzedaje, albo nie chciało mu się więcej wpisywać.
poniżej masz screenshoty i na nich widać, jakie języki obsługuje
markus70
VIP

Pochwały: 18
Telefon:: Z reguły Xiaomi :)

Postprzez abx » 9 paź 2013, o 09:10

no wlasnie nie retoryczne bo ja jestem zielony. O telefonach z chin dowiedzialem sie tydzien temu, iż nie odbiegaja standardem od markowych a dzis juz szukam najtanszej i najpewniejszej oferty tego telefonu.

czyli najlepiej jest wziac u tego sprzedawcy z ali? czy macie jakichs tanszych zaufanych?
czy 310 usd to dobra cena za 2 gb model zopo?

czy ten sprzedawca z linku powyzej daje gwarancje? na ile czasu? jak to sie odbywa?
abx

Telefon:: htc

Postprzez LukC » 9 paź 2013, o 10:15

Proponuje na spokojnie poczytać forum, poradniki i opinie o telefonach a potem dopiero uzupełniać wiedzę pytaniami ;-)

Autor postu otrzymał pochwałę
Obrazek
TELEFON - Xiaomi mi5 ceramic pro
LukC
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: Mi5 Pro
ROM: MIUI 8

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI