• Reklama

Czy płatność przeszła?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Czy płatność przeszła?

Postprzez 10minut » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 16:27

Jakiś czas temu chciałem zamówić telefon Lenovo A760, ale anulowali mi transakcję ze względów bezpieczeństwa czy coś w tym stylu (i dobrze bo już tego telefonu nie chce) Czytałem że to przez to że kupuje się drogą rzecz od razu na nowo założonym koncie.. więc założyłem nowe konto na aliexpress i tym razem kupiłem przedmiot za 2.35$ na próbę czy przejdzie i powiedzcie mi czy płatność została w pełni zweryfikowana, tak status teraz wygląda:
Obrazek
10minut

Reklama

Re: Czy płatność przeszła?

Postprzez Gravis » poniedziałek, 2 grudnia 2013, 16:32

Tak, oczekiwanie na wysyłkę jest teraz ;)
Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 25

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI